Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
jestem na substytucji suboxonem 4mg, za pierwszym razem fajnie zabił skręta po oxy i majce, praktycznie od razu zrobilo mi sie lepiej. tak zeby na co dzień normalnie zyc jest git i jak ktos chce sie faktycznie uwolnic od opio to polecam, powoli przyzwyczaja się do życia bez wspomagania opio. jednak ochota na zacpanie wiecej jest i to duża, wiec wiadomo, zalezy od nastawienia czy uda sie odwyk.
jesli chodzi o iv to najbardziej prawdopodobne wydaje mi sie to co jest w wypowiedzi tutaj gdzies wyżej, że na poczatku przy iv naloksonu jest za malo zeby zadzialal,ale przy kolejnych strzalach juz wchodzi i robi skręta. jak bede miala okazje to sprobuje suboxone iv i opisze tutaj.
jestem ciekawa czy ktos jest w stanie potwierdzic info ze nalokson sie nie wchlania pod jezykiem?
Ja słyszałem (od kumpla, więc dowód anegdotyczny, wcale tak nie musi być), że to jest najzwyczajniejszy straszak, nie mający dużo wspólnego z prawdą. No, bo przecież buprenorfina ma większe powinowactwo do receptorów aniżeli nalokson, więc nic się nie powinno dziać. Ale na sobie nie próbowałem, nie miałem okazji. Brałem bupre w postaci transteców i bunondolu, a ostatnio przed metadonem to Bunorfin 2 i 8.
Może jest na forum ktoś kto kiedyś zaryzykował i trzasnął i.v. preparat żlożony bupry z czystym antagonistą.
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Alkohol daleko od kasy i z brzydką etykietą
Minister Katarzyna Kęcka o walce z piciem w "Miodowej 15".
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany
Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.
Elitarna funkcjonariuszka wpadła po klubowej nocy. Ale to wyrok zaskoczył najbardziej
Dorota K., szerzej znana jako "Doris", była sierżantem w jednym z najbardziej tajnych wydziałów Komendy Stołecznej Policji. Dziś nie łapie już przestępców, teraz bije się w klatkach freak fightowych. Ale to nie sportowy zwrot w jej karierze wywołuje dziś największe emocje, tylko jej sądowa historia. Za posiadanie narkotyków spotkała ją tylko grzywna.
