wiedza przed ćpaniem priorytetowo.
wiedza przed ćpaniem priorytetowo.
03 czerwca 2020RyanChalidt pisze: Jakbym chciał zapodać emkę to zapewne nie mogę? Na ile czasu musiałbym odstawić?
Dla świętego spokoju odczekałbym z MDMA 12 godzin od ostatniego wzięcia tryptofanu.
Po tripie na emce możesz (a nawet jest to zalecane) brać tryptofan tak jak 5-HTP - zacząć od niskich dawek na początku zejścia i stopniowo zwiększać jedząc np. co godzinę.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
Mam zaburzenia ze spektrum ChAD.
Biorę rano dwie kapsułki wit. B complex, dwa magnezy, 5 mg orotanu litu. Wieczorem natomiast l-tryptofan.
Wczoraj, z powodu silnego stresu do tryptofanu dorzuciłam pół tabletki Afobamu. Dziś od rana jestem potwornie roztrzęsiona, nerwowa, płaczliwa. Zastanawiam się, czy to nie ma związku z suplementami.
Jak myślicie?
Poczuje jego działanie? Biorąc neuroleptyki które działają Antagonistycznie na serotonine.
Pierwsze 2 dni 1g rano,0.5g ok. 11:00 i 0.5 wieczorem a reszta dni po 0.5g rano 0.5 wieczorem.
Zauważalny wzrost samopoczucia i pewności siebie, po prostu szczęście.
Duży Spadek uczucia głodu po większych dawkach, łatwość w zasypianiu i świetne sny.
Duże dawki 1.5g-2g w połączeniu ~100mg kofeiny dają uczucie bliskie niskich dawek MDMA.
Myślę że tryptofan musi być suplementowany przez jakiś okres czasu by odczuć efekty. Pomaga po serotoninowych szaleństwach.
Suplementacja zakończona z uwagi na strach przed rozjebaniem gospodarki hormonalnej + chęć jedzenia więcej :d
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Przebrały drona za ptaka, by przemycać narkotyki do więzienia
Policja aresztowała dwie kobiety, po tym, jak użyły drona przebranego za plastikową wronę do przemytu narkotyków, tytoniu i telefonów komórkowych. Kobiety w ten sposób próbowały szmuglować przez mury więzienia w Luizjanie.
Kofeina naprawia zaburzenia w pracy mózgu wywołane brakiem snu
Gdy po nieprzespanej nocy nie radzimy sobie z zadaniami wymagającymi myślenia, składamy to na karb zmęczenia. Jednak, jak dowiadujemy się z badań przeprowadzonych na Narodowym Uniwersytecie Singapuru, problemem nie jest zmęczenie, a fakt, że brak snu zaburza funkcjonowanie konkretnych obszarów mózgu odpowiedzialnych za kawę. Naukowcy nie zostawili nas jednak samych sobie z tą wiedzą. Stwierdzili bowiem, że kofeina może przywracać prawidłową pracę neuronów.
Mama dilera przyszła na policję z marihuaną
Policjanci z Krakowa zatrzymali 16-latka, u którego znaleziono ponad 50 gramów marihuany. Chłopak przyznał się także do jej sprzedaży.
