Zastanawiam się co wybrać słyszałem o:
FORSKOLINE (zwiększa ona podobno hydroksylaze dopaminową wytłumaczy mi ktoś po chłopsku co to oznacza??)
podobno Hupercyna A??
Cdp Choline
NAC n-acetylocysteina
Co na początek??
Pozdrawiam
"Rutyna to rzecz zgubna "
Chciałem spróbować jakiś naturalnych metod ale nie wiem na co się zdecydować.
15 maja 2018Stewart pisze: Naturalne substancje na podniesienie poziomu dopaminy.Ogólnie mam problemy z motywacją.Miałem podrzenie objawów negatywnych schizo.Kiepsko czuje emocje i przyjemność.Kiedyś oolnie pomagał mi sulpiryd jednak wiem ze to lek krotko działający. Abilify brać nie mogę.
Zastanawiam się co wybrać słyszałem o:
FORSKOLINE (zwiększa ona podobno hydroksylaze dopaminową wytłumaczy mi ktoś po chłopsku co to oznacza??)
podobno Hupercyna A??
Cdp Choline
NAC n-acetylocysteina
Co na początek??
Pozdrawiam
Tyrozyna jest prekursorem dopaminy i na prawdę działa. Sam stosuję od miesiąca. Przez pierwsze 5 dni nie było czuć działania ale po tym czasie się załadowała.
Do tego na początku możesz dorzucić sobie jeszcze teaninę i wieczorem przed snem tryptofan albo ashfagandę też do kupienia w sklepie z suplami. Tryptofan przekształca się w melatoninę a ta reguluje rytm dobowy i poprawia jakość snu a ashfaganda zmniejsza poziom kortyzolu i podnosi poziom testosteronu co tez wpływa na jakość samopoczucia.
Tylko przestań psychotropy łykać. Zobaczysz że będzie dobrze!
Żelazo, d3 , q10 , kwas foliowy , biotyna i b12 w tab do ssania jakoś od tygodnia ze względu na silną anemię.. ale chciałabym dopaminę i serotonine podnieść bo bardzo z nią ciężko.. ciągle obniżony nastrój ze względu na anemię calkowity brak popedu erekcji itp ..
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Oświęcim. Zasnął na ławce miał przy sobie torbę narkotyków
Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji podczas patrolu zatrzymali 18-letniego obywatela Ukrainy. Nastolatek posiadał przy sobie torbę z kilkoma rodzajami narkotyków. Jest podejrzewany o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.
Chcą zakazać reklam alkoholu w Polsce. Może to być też koniec dla promocji 12+12
Trwają zaawansowane prace nad zmianami w ustawie o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Wspólny projekt przygotowany przez Lewicę i Polskę 2050 zakłada całkowity zakaz reklamy alkoholu, a także zakaz jego promowania w sklepach. Co to oznacza?
Za "przekąski" z Kalifornii grozi mu 20 lat więzienia
W paczce z Kalifornii do Polski miały być przekąski. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w Warszawie otworzyli puszki i znaleźli susz roślinny. Okazało się, że to była marihuana. Zarzut związany z przemytem usłyszał 22-latek.
