Zastanawiam się co wybrać słyszałem o:
FORSKOLINE (zwiększa ona podobno hydroksylaze dopaminową wytłumaczy mi ktoś po chłopsku co to oznacza??)
podobno Hupercyna A??
Cdp Choline
NAC n-acetylocysteina
Co na początek??
Pozdrawiam
"Rutyna to rzecz zgubna "
Chciałem spróbować jakiś naturalnych metod ale nie wiem na co się zdecydować.
15 maja 2018Stewart pisze: Naturalne substancje na podniesienie poziomu dopaminy.Ogólnie mam problemy z motywacją.Miałem podrzenie objawów negatywnych schizo.Kiepsko czuje emocje i przyjemność.Kiedyś oolnie pomagał mi sulpiryd jednak wiem ze to lek krotko działający. Abilify brać nie mogę.
Zastanawiam się co wybrać słyszałem o:
FORSKOLINE (zwiększa ona podobno hydroksylaze dopaminową wytłumaczy mi ktoś po chłopsku co to oznacza??)
podobno Hupercyna A??
Cdp Choline
NAC n-acetylocysteina
Co na początek??
Pozdrawiam
Tyrozyna jest prekursorem dopaminy i na prawdę działa. Sam stosuję od miesiąca. Przez pierwsze 5 dni nie było czuć działania ale po tym czasie się załadowała.
Do tego na początku możesz dorzucić sobie jeszcze teaninę i wieczorem przed snem tryptofan albo ashfagandę też do kupienia w sklepie z suplami. Tryptofan przekształca się w melatoninę a ta reguluje rytm dobowy i poprawia jakość snu a ashfaganda zmniejsza poziom kortyzolu i podnosi poziom testosteronu co tez wpływa na jakość samopoczucia.
Tylko przestań psychotropy łykać. Zobaczysz że będzie dobrze!
Żelazo, d3 , q10 , kwas foliowy , biotyna i b12 w tab do ssania jakoś od tygodnia ze względu na silną anemię.. ale chciałabym dopaminę i serotonine podnieść bo bardzo z nią ciężko.. ciągle obniżony nastrój ze względu na anemię calkowity brak popedu erekcji itp ..
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Ekspert: Środki psychoaktywne zwiększają ryzyko schizofrenii
Specjaliści zauważają radykalny przyrost liczby pacjentów ze schizofrenią i innymi zaburzeniami psychotycznymi, wśród osób, które wcześniej przyjmowały środki psychoaktywne. Z dr hab. n. med. Pawłem Krukowem rozmawia Lilianna Kaczmarczyk.
Przemycali dzieci przez granicę z Meksykiem. Podawano im narkotyki, by były spokojniejsze
33-letnia obywatelka Stanów Zjednoczonych Dianne Guadian przyznała się do udziału w siatce przemytniczej zajmującej się nielegalnym przewozem dzieci z Meksyku do USA. Według prokuratury dzieci były odurzane słodyczami zawierającymi THC, aby łatwiej przeprowadzić je przez granicę. Kobiecie grozi od pięciu do 15 lat pozbawienia wolności.
Gang opioidowy rozbity. Cztery młode kobiety nie żyją, 17 zatrzymanych
Policja rozbiła grupę przestępczą handlującą opioidami w całej Polsce. Śledczy łączą jej działalność ze śmiercią co najmniej czterech młodych kobiet w Krakowie. W sprawie zatrzymano 17 osób, w tym lekarza anestezjologa, który wystawiał recepty za pieniądze.
