Wstępem zaznacze, tramal testowany 3 razy w ciągu ostatnich 2 mieś. i raz za małolata :)
Na dniach mam w planach test tytułowwego mixa, doświadczenie z benzo słabe, kilkukrotnie rolki, estazolam, midazolam, rekreacyjnie z piwkiem w dawkach nie większych niż odpowienik 15mg rolek.
Benzo wyszło, natomiast została jego pochodna (Klorazepan), nasuwają się dwa pytania, czy występuje synergia jak benzo+tramal, a jeżeli tak to jaka dawka by podkrecić działanie Tramalu?
Dodam że dwa mies. temu zarzuciłem 250 mg Tramalu + midazolam 10mg , półtorej godzinki chilloutu, zaczynało sie wszystkim dobrze znane ciepełko, brak zmartwień, niestety dawka trampka mała, midazolam skutecznie mnie zmulił i usnąłem. Drugi trip to 300mg po miesiącu, niestety bez rewelacji, jedynie niedosyt i poddenerwowanie wywołane brakiem wiekszej ilosci trampka. Trzeci raz po tygodniu od drugiego 550mg godz. 23:00, zero eufori, o ciepełku zapomnij, jedynie lekkie dreszcze, pocenie i przesiadywanie po 15 min. na kiblu celem wysikania przepełnionego pęcherza ( ok. 5 kursów, czyli bita godzina przesiedziana, na usiłowaniu wysikania ilości zadowalającej, takiej by nie rozerwało mi pęcherza) Lekkie zawirowania równowagi i delikatne rozmycie połaczone z przyjemnym przymykaniem się oczu na kilka sekund czy minut, po przebudzeniu, ok. 3-4 takie cykle. Godzina siódma, udało mi sie usnąć do 13, potem do 18, typowe otumanienie utrzymywało sie do ok. 24:00 dnia nastepnego, ok drugiej zarzuciłem hydroxyzyne 25 mg i przespałem 12 h z wielkim niedosytem, frustracją i typowym wkurwem.
Dziś mija 11 dzień trzeźwości i pojawia się trzecie pytanie czy zapasy serotoninowe wróciły do normy ( chce uniknąć zawodu z ostatniego "tripa") ewentualnie poczekać jeszcze tydzień?
Z miej istotnych czynników dodam że trenuje regularnie od ok. 8 lat (kalistenika), ostatnio dieta bogata w tłuszcze+ d3, k2, potas,magnez i melatonina na sen czasami, wyrzuty potreningowe endorfin występują, pociąg seksualny umiarkowany, zadowolenie z pożycia na zadowalającym poziomie :D
Miłego wieczoru :)
A tak serio to jestem ciekaw czy ktoś ma w doświadczeniu jakieś odnośniki i odczucia co do powrotu do normy zapasów serotoninowo dopaminowych?
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy
Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.
Sposób studentów na problemy psychiczne: melisa i marihuana
Aż 96 proc. studentów deklaruje, że stosuje przynajmniej jedną metodę samodzielnego radzenia sobie z problemami psychicznymi. Najczęściej wybierają aktywność fizyczną lub techniki relaksacyjne, ale część sięga także po preparaty roślinne, a nawet marihuanę – wynika z badań wrocławskich naukowców.
Ekspert: szkodliwość kawy jest mitem
Kawa, do niedawna uważana za używkę, w świetle najnowszych badań wykazuje liczne korzyści zdrowotne: obniża ryzyko nadciśnienia tętniczego, chorób serca i kamicy nerkowej, wspiera zdrowie wątroby i naczyń, zmniejsza stan zapalny oraz ryzyko zgonu. Warunkiem jest, aby pić ją w sposób regularny i umiarkowany - podkreśla lek. Stanisław Surma.