Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala
Podziel się posiłkiem, chamie
albo mi się coś pojebało, albo zedytowałes posta, sorry
Major i jego fazy, powiem wam kiranie jest to stary sposób na cpanie i wizję.
Jednocześnie uszkadzając organy wewnętrzne, mózg, niszczy krew.
Zastanówcie się czy warto to kirac dla fazy.
Zrobicie jak chcecie.
https://youtu.be/VsZpUD8qoM0
https://www.youtube.com/watch?v=l-qwXCqwTJU
Jakby kogoś interesowało co ma się w głowie po tym bardzo tanim i ogólnodostępnym Narkotyku - to ma się wlasnie to co Pan powyżej. Jednocześnie przypominam że bomba polega glównie na niedotlenieniu mózgu i na tym że nasze komórki mózgowe są w wielkim myślowym skrócie - "Nieodwracalnie Mordowane". Co po prostu ogłupia , sprawia że oramy swój mózg niczym pług pole więc bomba jest faktycznie sroga. Są tu jacyś amatorzy NITRO ??
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Badanie ścieków 2025: Marihuana dominuje w europejskich miastach, kokaina i ketamina w górę
Badanie ścieków to dynamicznie rozwijająca się dziedzina nauki. Pozwala ona naukowcom bardzo dokładnie oszacować, jakie narkotyki i w jakich ilościach spożywają mieszkańcy. Najnowsze badanie z 2025 roku miało ogromną skalę. Badacze sprawdzili ścieki w około 115 miastach na terenie Europy.
Co dzieje się w mózgu pod wpływem psychodelików? Nowe badanie daje odpowiedzi
Psychodeliki mogą sprawiać, że ludzie doświadczają siebie i świata w uderzający sposób – kształty ulegają przeobrażeniom, dźwięki zniekształceniu, a niekiedy dochodzi nawet do zaniku poczucia własnego „ja”, zjawiska określanego jako „ego death”. Jednak to, co dokładnie dzieje się w mózgu, by wywołać takie wrażenia, wciąż nie jest w pełni zrozumiałe.
Narkofabryka w dawnej stadninie
Funkcjonariusze CBŚP i SG zlikwidowali w województwie śląskim nielegalne laboratorium narkotyków syntetycznych. Podczas realizacji zatrzymano na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, a także zabezpieczono ponad 44 kilogramy gotowego narkotyku Alfa-PVP o czarnorynkowej wartości szacowanej na 3,5 mln zł oraz tysiące litrów substancji wykorzystywanych do jego produkcji.
