24 lutego 2018adivxv pisze:Dziurawiec ? ktoś mixował.02 stycznia 2018Stteetart pisze:Plus do tego bardzo dobrze z phenylp komponuja sie roslinne imao.04 grudnia 2017Stteetart pisze: Do zbicia tolerki wystarczy napieciozaleznyy agonista.
Po 5 dniach jestem po tym ale bez rewelacji. Jakiś taki dziwny wkurw i równie dziwne pobudzenie.Bardzo małe dawki 50-70mg. Nopept dużo przyjemniej działał ale nasilał zobojętnienie emocjonalne. Troszkę kłuje w prawym boku, a to nie dobrze. Jeszcze dam temu specyfikowi tydzień ,max dwa.
Sporo takiej motywacji i energii.
19 marca 2020Lunio pisze: Panowie, przyjęcie niewielkiej dawki THC raz na 1-2 tygodnie ze stałą suplementacją 100mg fenylo powoduje jakieś wyraźne szkody?
* no chyba, że ze po 100 mg zarzucisz 500
Mi zawsze jak wchodzily nootropy to pojawiala sie lekka sennosc.
Najmocniwjsza byla przy sunifiramie.
Tylko poyem tak zaje***cie powoli schodzila ta sennosc.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Joint przed badaniem. Lider Lewicy zachęca młodych do unikania poboru do wojska
Młodzi mężczyźni, którzy chcą uniknąć poboru, powinni zapalić jointa przed wojskowym badaniem lekarskim – poradził współprzewodniczący partii Lewica (Die Linke) Jan van Aken. Ugrupowanie przygotowuje poradnik, jak uniknąć służby wojskowej.
Konopie i tytoń: niebezpieczne połączenie dla mózgu
Naukowcy z McGill University w Kanadzie odkryli, że używanie zarówno marihuany, jak i tytoniu, prowadzi do wyraźnych zmian w mózgu. Badania wskazują, że osoby korzystające z obu tych substancji częściej doświadczają depresji i lęku. Wyniki badań opublikowano w magazynie „Drug and Alcohol Dependence Reports”.
Danii: jazda autem po zażyciu gazu rozweselającego na równi z jazdą pod wpływem narkotyków
W Danii prawnie zabronione jest prowadzenie samochodu pod wpływem gazu rozweselającego (podtlenku azotu). W takim wypadku kierowca będzie traktowany tak, jakby zażył narkotyki, i może stracić prawo jazdy na trzy lata
