Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 77 • Strona 6 z 8
  • 2814 / 365 / 0
14 grudnia 2019clyde79 pisze:
Effentora pod policzkowo żeby było fajnie to 8 tabletek 400 i plaster 100 przyklejony. Odjechałem po 3 listkach czyli 12 tabletkach 400 w cztery godziny. Biorę regularnie codziennie od 4 lat. Z powodu choroby. Ale się spodobało i razem z żoną dziennie po listku 400setki jemy .

zarłem effentore i za hu*a nie mogłem sie tym ugrzać .. i to mialem dawke wyzsza niz 400mcg ...
  • 1680 / 269 / 0
Około 40mg fentanylu wapo (biodostępność z 50%)
Największy przegryw na forum
  • 2 / 1 / 0
Obłędna ilość 60 procentowej nalewki na spirytusie, gdybym nie usnął na siedząco w fotelu ze spuszczoną głową to bym zdechł, na szczęście odzyskałem przytomność tylko zarzygany i zaszczany nawet bez kaca bo ciągle pijany.
  • 2011 / 123 / 0
15 kwietnia 2020sprawdzone_info pisze:
Około 40mg fentanylu wapo (biodostępność z 50%)
A nie wierzyłem że poza Oxanem i A. ktoś mnie przebije w dawkach fenta. A jednak xD
  • 1223 / 487 / 0
A największe po których się przekreciliscie?
  • 2814 / 365 / 0
Pecfent 4psikniecia po 400mcg co daje 1,6mg fenta.. Majka 1200-1500mg P.O .. Petydyna 350mg IV..
  • 13 / 1 / 0
około 800mcg fenta iv i ledwo przeżyłam;')
  • 1540 / 211 / 0
05 lipca 2020igla83 pisze:
A największe po których się przekreciliscie?
No, kurde, pierniku, uprzedziłeś mnie z tym pytaniem. Ale ja stary i refleks już nie ten.
Też widzę, że czujesz głupotę tego wątku, osobników chwalących się rekordami, można zaliczyć jako kandydatów na wkłady do trumien.
Ciekawe, ilu olimpijczyków wystartuje jeszcze w tej konkurencji. Myślę, że zwycięzców można zgłosić do Nagrody Darwina, nieprawdaż, mon cher?
  • 2116 / 631 / 0
Stety, niestety, nie dowiemy się jakie będą nasze w tej konkurencji (para)olimpijskiej, a rywalizowanie z Amerykanami z Erowida na ng/ml uważam za cokolwiek podobne do rywalizowania z transseksualistką na długość penisa przez mężczyzn. Niby okej, ale jednak coś, kurwa, nie tak z tą wygraną. Wybacz wulgarny humor, czasem nie da się mniej dosadnie.

@stary dziad
widzę szalonych, którzy chodzili po morzu
wierzyli do końca i poszli na dno
teraz jeszcze przechylają moją łódź niepewną
odtrącam te sztywne dłonie okrutnie żywa
odtrącam rok za rokiem.
  • 26 / 6 / 0
Chyba 180mg klona
ODPOWIEDZ
Posty: 77 • Strona 6 z 8
Newsy
[img]
Alkohol daleko od kasy i z brzydką etykietą

Minister Katarzyna Kęcka o walce z piciem w "Miodowej 15".

[img]
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany

Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.

[img]
Kanada zebrała ponad 5,4 miliarda dolarów z podatków od sprzedaży legalnej marihuany

Od momentu legalizacji marihuany minęło siedem lat. Kanada podsumowuje zyski. Kwoty robią wrażenie, ale szczegółowe dane pokazują, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Rząd federalny zarobił mniej, niż zakładał. Z kolei wydatki na edukację okazały się znacznie niższe od obiecanych.