- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
(Słowo od modów - miks na własne ryzyko)
W ręce jednak wpadła mi tabsa oxy. Z ta subs mam doswiadczenie, choc dotychczas tylko donosowo. Próba iv 10mg dała nikłe efekty i brak wjazdu, natomiast 30mg znoddowalo i pojawila sie depresja oddechowa. mialem juz odpuscic sobie proby iv oxy, i reszte zostawic a klasycznego pasa 40mg, gdy woadlem na pomysl:
1. 4 cmc ematogenne, rozleniwiajace, tulenie-mode
2. oxy - rowniez nieznacznie empatogenne, no i cieplo milo i wgle problemy nie istnieja
wiec rach ciach, bez dlkuzszego namyslu zrobilem roztwor 250mg 4cmc + 30mg oxy, myslac ze taki bieda speedball.
Najlepsza. faza. w, zyciu. Do tulenia i milosci z druga polowka istne cudo. milosc w czystej postacil wjazd mefa, i nagle grzanie oxy stonujace ketonowe zezwierzecenie. synergia wieksza niz miedzy benzo i mj, czy mj na kwasie.
bardzo polecam sprobowac.
Powiesz coś więcej ?
Jak wyglądała faza ?
Ciekawi mnie jak wygląda speedball po helu i piko..
Albo morfina (podobno bardziej euforyczna od heroiny) z 4-MMC
Domyślam się, że szkodliwe, ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego generalnie odradzają takich miksów ?
That's why we get fucked up
I can still feel your touch
I still do those same drugs
All I ever wanted was a Benz and a bad bitch
Żałuję, że posta nie napisałam dzień po bo dziury w pamięci robią swoje.
Impreza, 5g tego kryształu poszło przez noc i ranek, ostatnia porcja w okolicach 13. Czując, że zjazd się zbliża przygotowałam 100mg majki i cyk w kabel (mam jakąś tam tolerke, izi). Wjazd normalny wszystko cacy. Po kilku minutach czuje jednak, że coś jest inaczej. Jakbym była w slowmo. Poczułam większą euforię niż zwykle, czystość umysłu i najlepsze - halucynacje. Czasem na samej morfinie słyszę piosenki albo mam myśli przerużne ale tym razem było mocniej. Widziałam kolory w ciemności a w mojej głowie wybrzmiewały pieśni mszalne. Trudno to wszystko opisać ale przeżycie świetne, bardzo psychodeliczne
09 maja 2021OdwiertKorzenny pisze:
Ciekawi mnie jak wygląda speedball po helu i piko..
Albo morfina (podobno bardziej euforyczna od heroiny) z 4-MMC
A, no i z piko też próbowałem(mix z morfiną), moim zdaniem podobny poziom co MPH+morf, ze wskazaniem nawet na metylofenidat aczkolwiek wspomniana dziewka zdecydowanie bardziej go wychwalała.
Jeszcze ze speedballi mam na koncie majka + metkatynon. Gorzej od wszystkich wyżej wymienionych. Chociaż możliwe że to kwestia dawki(zawsze mi szkoda kupować więcej niż jedną paczkę psefki, bo za te pieniądze + koszt nadmanganianu i sprzętu, moim zdaniem można mieć dużo przyjemniejsze rzeczy) i niekoniecznie wzorowej reakcji i filtracji(nie zawsze mi wychodziła tak jak powinna + z reguły brak cierpliwości) która w porównaniu do dawkowania pozostałych substancji, była niezbyt duża.
Największa różnica w działaniu(nie mówię o sile działania, tylko w jaki sposób faza jest odczuwana, inaczej - jak klepie) dzieli morfinę + metylofenidat i mofinę + 3/4-CMC. Oba są bardzo euforyczne, ale zapamiętałem je jako różniące się od siebie.
Co się stanie po Dextrometorfanie?
Ona jedyna, wierna dziewczyna - amfetamina buprenorfina
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
92% czy 1,9%? Jak nagłówki zmieniają odbiór badań o marihuanie
W ostatnich tygodniach w medium Medonet pojawił się alarmujący nagłówek mówiący o „92% wyższym ryzyku poważnych zaburzeń psychicznych u młodych osób używających marihuany”. Taka liczba silnie działa na wyobraźnię i niemal automatycznie wywołuje emocjonalną reakcję czytelnika. Zanim jednak potraktujemy ją jako dowód nadciągającej katastrofy zdrowotnej, warto przyjrzeć się samemu badaniu, jego metodologii oraz temu, co w języku statystyki ta liczba faktycznie oznacza.
Polskie wyroki a światowa nauka – kto ma rację w sprawie THC?
W Polsce przez lata obowiązywało uproszczone i krzywdzące równanie: wykryto THC we krwi, a więc automatycznie byłeś pod wpływem. Sytuacja uległa pozornej poprawie, gdy Instytut Ekspertyz Sądowych im. prof. Jana Sehna w Krakowie opracował wytyczne, które miały pomóc sądom rozróżnić stan „po użyciu” od stanu „pod wpływem”.
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży
Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.
