@Janowsky To zależy czego oczekujesz, czy jesteś wjebany i bierzesz codziennie czy tylko doraźnie. Co do dawki - cóż, kilkukrotnie przechodziłem z klona na lorka i muszę przyznać, że jeżeli bierze się dawki 2mg+ klona to nie ma to większego sensu. Lorazepam jest słabszy od klona i żeby osiągnąć podobny efekt to trzeba go zjeść 2 razy więcej. Biorąc pod uwagę cenę obu leków, dawkę w 1 tabletce, czas działania lorazepamu i ilość tabletek w opakowaniu to po prostu się nie opłaca. Chyba, że bierzesz doraźnie na zaburzenia lękowe - wtedy jak najbardziej polecam lorka, nie ma chyba w aptece silniejszego anksjolityka.
Edit: a co do działania "zolpidemowatego" to tak, z reguły występuje ono przy większych dawkach i zanika po pewnym czasie. Przynajmniej na mnie tak to działa.
05 listopada 2019Janowsky pisze: Zszedłem mniej wicej do 2/3mg klona. Warto skoczyć na lorka? 2,5mg starczy? Zolpidemowość lorka jest prawdziwa - jak tak to od jakiego dawkowania?
Lorka kupiłem tylko 20sztuk, bo mam silne leki przed wyjściem z domu i duża nadpobudliwość typu tupanie nogami XD. Po 1jest okej. Jestem w pracy. Nie dorzucam. Ale dzięki za informacje.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/malenczuk2.jpg)
Maleńczuk bez ogródek o przeszłości. „Tęsknię za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie”
Chociaż dziś Maciej Maleńczuk prowadzi względnie ułożone i spokojne życie, w młodości był uosobieniem hasła „sex, drugs, rock and roll”. Jak wielokrotnie wspominał, brakuje mu niektórych aspektów tamtych lat – przede wszystkim heroiny. – Tęsknię zwłaszcza za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie – mówił bez ogródek muzyk.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/amfoschron.jpg)
Budowali z kostki brukowej... schowek na amfetaminę. Policjanci zatrzymali 27-latka z narkotykami
W niedzielę, 13 lipca br., gostynińscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego, który posiadał przy sobie amfetaminę. Narkotyki odnaleziono w prowizorycznej budowli z kostki brukowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.