@Janowsky To zależy czego oczekujesz, czy jesteś wjebany i bierzesz codziennie czy tylko doraźnie. Co do dawki - cóż, kilkukrotnie przechodziłem z klona na lorka i muszę przyznać, że jeżeli bierze się dawki 2mg+ klona to nie ma to większego sensu. Lorazepam jest słabszy od klona i żeby osiągnąć podobny efekt to trzeba go zjeść 2 razy więcej. Biorąc pod uwagę cenę obu leków, dawkę w 1 tabletce, czas działania lorazepamu i ilość tabletek w opakowaniu to po prostu się nie opłaca. Chyba, że bierzesz doraźnie na zaburzenia lękowe - wtedy jak najbardziej polecam lorka, nie ma chyba w aptece silniejszego anksjolityka.
Edit: a co do działania "zolpidemowatego" to tak, z reguły występuje ono przy większych dawkach i zanika po pewnym czasie. Przynajmniej na mnie tak to działa.
05 listopada 2019Janowsky pisze: Zszedłem mniej wicej do 2/3mg klona. Warto skoczyć na lorka? 2,5mg starczy? Zolpidemowość lorka jest prawdziwa - jak tak to od jakiego dawkowania?
Lorka kupiłem tylko 20sztuk, bo mam silne leki przed wyjściem z domu i duża nadpobudliwość typu tupanie nogami XD. Po 1jest okej. Jestem w pracy. Nie dorzucam. Ale dzięki za informacje.
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania
Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany
Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.
