Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
24 sierpnia 2019lukrad pisze: Siemanko, mam taką przypadłość że koks na mnie nie działa i może ktoś z tego forum jest w stanie wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje? koko próbowałem z czterech niezależnych źródeł, ostatnio nawet robiłem test czy to na pewno koks. Za każdym razem walimy we trzech, ziomki porobione jak należy a ja po wciągnięciu kreski czuję tylko jak mi drętwieje przełyk i później lekkie wkurwienie. Zaznaczę że od jakiś 5 lat prawie w każdy weekend wjeżdżał mefedron lub jakaś feta, od pół roku mefedronu nie brałem, zamieniłem na MDMA. Czy powodem tego że koks na mnie nie działa może być duża tolerancja na inne środki??
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
26 sierpnia 2019MaryPoppy pisze: No i właśnie to mnie dziwi. Po amfetaminie nigdy nie zdarzyło mi się tak zgrzytać zębami, a biorę ją w ciągu od ponad pół roku. I również zdziwiły mnie efekty działania kokainy, bo spodziewałam się właśnie stymulacji, a jedyne na co miałam ochotę, to leżeć i przytulać się do chłopaka. On czuł się podobnie tylko nie zgrzytał zębami, obydwoje nie mogliśmy sobie wyobrazić brania tego na jakiejś imprezie. Jeśli chodzi o fizyczne właściwości tego naszego koksu, to raczej nic nie wzbudzało podejrzeń: kolor śnieżnobiały, substancja dość oleista, rozpadająca się w takie jakby płatki, bardzo szybko rozpuszczająca się w wodzie, zapach chrzanu, znieczulające działanie. Jest szansa, że była to czysta substancja czy raczej było to mieszane z jakimś syfem?
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/5/51983c58-545a-42f8-81fa-c056af188ff7/dph.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250726%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250726T080901Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=7fe1c6dc19a7cad31fbd2f8339791394bdb64701ecd2d2c0d0af68a909087fed)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotestypolicja_0.jpg)
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?
Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainehq720.jpg)
Zniknęło 400 kg kokainy. Policjanci objęci śledztwem
Biura dwóch policjantów z Biura ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej we francuskim Nanterre oraz ich domy zostały przeszukane przez IGPN (Wydział Wewnętrzny Inspektoratu Policji) w związku ze sprawą „Trident”. Chodzi o zaginięcie blisko pół tony kokainy. Według informacji „Le Parisien”, przeszukania przeprowadzono w biurach dwóch policjantów z wydziału antynarkotykowego oraz w ich domach. Zarekwirowano także ich tablety i komputery.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/egipt.jpg)
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw
Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.