Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 170 • Strona 17 z 17
  • 831 / 151 / 0
Najwięcej po MDMA, najmniej po DXM i mj
hipnotyzuję ludzi jak Kaszpirowski
  • 8103 / 913 / 0
Po kawie to moge palic i palic oraz spijac kolejne kawy :kawa: i poprawiac papierosem. :papieros:
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 578 / 180 / 0
Najwięcej po alkoholu
dużo po stimach
bardzo mało po psychodelikach, a w czasie trwania tripu w ogóle
a najmniej po bupropionie (nie muszę chyba nawet pisać dlaczego)
śmieszkowy podpis usunęli, no dosłownie 1984
  • 11 / / 0
Najwiecej zdaza mi sie palic po amfie alkocholu no i MDMA
a najmniej chyba po DXM i THC
chodz jak przy tym pierwszym wiekszkszosc moich znjomych ma podobnie (raz nawer kolega zwymiotowal po emce :-D)
tak jezeli chodzi o palenie po jaraniu to chyba tylko ja nie lubie palic szlug :-/
  • 144 / 8 / 0
Nie ma [emoji14]
  • 6 / / 0
Najwięcej pale po alko + energetyk wtedy praktycznie nie rozstaję się z papieroskiem/ep'em
A najmniej chyba po mj przez to że jest straszna susza
  • 141 / 36 / 0
Najwięcej przy alko / MDMA / LSD
Najmniej przy mj bo zwyczajnie mi się nie chce wstawać.
"morfina dała mi buzi, chciała mi ulżyć, chciała, żebym poczuł szczęście
I mogłem już sobie wywróżyć, że to jest niemożliwe bez niej..."
  • 8103 / 913 / 0
Obok kawy to dodam jeszcze piwo lub mocniejsze alkohole.Przy piwie pale więcej, ale do drinków czy czystej to już nie tak dużo.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 53 / 3 / 0
Najwięcej to palę do MDMA/alkohol/tramadol. Kiedy przy tramadolu to już kurwa masakra, szlug za szlugiem .
Mniej palę do mj i do kody
  • 104 / 15 / 0
Ja najwięcej pale do alkocholu i tramca przy tramcu jaram tyle że chyba przedawkowuje nikotynowe i mnie w huj mdli ale po 10 min przechodzi.
A najmniej to mj i koda
Choć życia przeżyłem nie więcej niż ćwierć, przecież są gorsze sposoby na bycie trupem niż śmierć :ojeju:
ODPOWIEDZ
Posty: 170 • Strona 17 z 17
Newsy
[img]
Coraz więcej zatruć dopalaczami wśród nieletnich. Rzeczniczka Praw Dziecka apeluje do MEN

Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak ponownie zaapelowała do Ministerstwa Edukacji Narodowej o wzmocnienie edukacji o dopalaczach i substancjach psychoaktywnych w szkołach. Powodem są rosnące statystyki dotyczące zatruć dopalaczami wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Według danych systemu SMIOD w 2024 roku odnotowano 557 interwencji medycznych związanych z podejrzeniem zatrucia nowymi substancjami psychoaktywnymi.

[img]
NIK odpowiada na wniosek Wolnych Konopi. „Przyjęto do wiadomości”, ale my nie odpuszczamy

Najwyższa Izba Kontroli odpowiedziała. I choć pismo jest obszerne, to w kluczowej dla nas [ Wolnych Konopi] kwestii … milczy. Otrzymaliśmy oficjalne stanowisko Izby w sprawie naszego wniosku o przeprowadzenie kontroli dotyczącej kosztów i efektywności obecnego modelu ścigania za posiadanie marihuany.

[img]
Badanie ścieków 2025: Marihuana dominuje w europejskich miastach, kokaina i ketamina w górę

Badanie ścieków to dynamicznie rozwijająca się dziedzina nauki. Pozwala ona naukowcom bardzo dokładnie oszacować, jakie narkotyki i w jakich ilościach spożywają mieszkańcy. Najnowsze badanie z 2025 roku miało ogromną skalę. Badacze sprawdzili ścieki w około 115 miastach na terenie Europy.