Takie przestrogi nie zrobią wrażenia na kimś, kto jest już wjebany w heroinę. Trzeba się niestety przekonać samemu, że niekontrolowana benzo obstawa lekowa prowadzi o uzależnienia krzyżowego. Kajdanki firmy TZF Polfa.
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
Od 9 do 18×0.2mg w ciągu dnia i to wyzerowałam z dnia na dzień. Po czwartym dniu już nic w nocy nie spałam. Nogi...no miałam dosyć tego bólu
Pewnie przez dwa lata stymulacji krążenia uszkodziłam żyły i przez to ból był 2×większy niż na normalnej powolnej odstawce.
....no więc jest dzień 9 detoxu....do pracy co dzień doginam dzielnie i tłumaczę się przeziębieniem ale już dalej ni godziny nie wytrzymuje i... buch tramadol z szufladki i myk pół tabletki...bo mnie jeszcze córka wkurwiła. Natychmiast swoją słabość tu na Hyperr skonsultowałam ...mogę,a nawet potrzeba...no i git.to chociaż w pracy lepiej było. Pod wieczór drugie pół i zasnęłam bez problemu,a teraz przy kawie z mleczkiem,przed pracą myślę,że chyba najgorsze za mną...motywacja jest,o dziwo od początku zero deprechy...tylko fiycznie bolało. No nic...przecież nie ma nawet skąd brać bunon więc nie ma o czym mó...pisać. Z resztą w ogóle mnienie ciągnie.
Takie podsumowanie teraz
Jak bolało -paracetamol,aglan,aulin
Jak bezsenność-
Hydroxyzyna i jakieś ziołowe
Od 9 dnia ból w nogach i ramionach nie pozostawił mi wyboru-tramapar ...pół tabletki na pół doby
....i na razie tak musi pozostać
Schudłam 4 kg
Odwodniłam się już 4 dnia...ale jakoś sobie pomogłam...stara jestem,to wiem jak.
Nie miałam biegunek ani zaparcia.
Nocami czytałam hyperrka.
Kicham z sześć razy pod rząd....często.
Nogi...stopy....zimne i bez czucia.
Mam kota...nie opuszcza mnie na krok.
Jakieś porady w moim temacie zawsze chetnie poczytam.
Jeszcze trochę to potrwa.
Pozdro wszystkim i buziaczki.
Jeśli dało by się tylko leżeć w łożku i zdychać srając pod siebie to już coś, ale skoro nawet nie da się leżeć... każdy, kto odstawia CT ma wielkie jaja i kłaniam się mu nisko. Ja wysiadam.
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Kawa - budzi i wydłuża życie
Przez dziesięciolecia ukazywały się badania, których autorzy wskazywali, że kawa ma korzystny wpływ na organizm. Jej picie łączono z dłuższym życiem i zmniejszonym ryzykiem chorób chronicznych. Jednak dokładny mechanizm tego działa nie był znany. Teraz naukowcy z Texas A&M University odkryli, że związki zawarte w kawie oddziałują na receptor białkowy NR4A1, który odgrywa istotną rolę w ochronie organizmu przed chorobami związanymi z wiekiem.
MZ: Nielegalna marihuana i legalny alkohol to balans pomiędzy zdrowiem publicznym, a innymi dziedzi
Do Ministerstwa Zdrowia trafiło zapytanie „Czy Ministerstwo uznaje, że alkohol jest substancją mniej szkodliwą niż marihuana? Czy też uznaje, że poziom szkodliwości nie jest jedynym kryterium regulacyjnym? A jeśli tak to jakie są te kryteria?”. Autor zapytania chciał się w ten sposób dowiedzieć, z czego faktycznie wynika status prawy marihuany w kontekście statusu alkoholu. W odpowiedzi resort zdrowia wyjaśnił w jaki sposób ocenia się szkodliwość danej substancji oraz przyznał, że szkodliwość używania konopi jest znacznie mniejsza od szkodliwości alkoholu i to na każdym polu – zarówno w przypadku wpływu bezpośrednio na użytkownika ale także na społeczeństwo. MZ w swoim piśmie przyznaje też, że nie o zdrowie publiczne tu chodzi. Oto więcej informacji.
Badanie: użytkownicy psychodelików mogą inaczej przetwarzać emocje
...czyli raz jeszcze na temat ostatnio omawiamy.
