Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala
18 maja 2017SandS pisze: Infamis - w chuja lecą z tym schematem schodzenia. Za szybko, z buprą się tak nie da.
https://youtu.be/qhsgGWu9HrQ (prosze numero uno pizduś płaczący jak to buperka go skrzywdziła)
https://youtu.be/hIXyGKv5MB8 (numero duo, faktycznia piczka)
https://youtu.be/aFlxkqSOfWg (trzecia piczka)
Resztę pizdeczek znajdziecie sobie sami.
No praktyk-lekarz, którego warto posłuchać odnośnie uzależnionych heroina>metadon>buprenorfina: https://youtu.be/HqScXW4hrH4
Natomiast odnośnie kicker dose i odstawienia napisałem w innym wątku. Odsyłałam do posta poniżej.
topic49717-40.html?hilit=buprenorfina#p2732546
Wszyscy będziecie beczeć, hehe ale to dobrze, bo w końcu będzie się przeczłowiekowywać z opiowraczysk. Ja nie byłem w stanie zmusić się do łzy przy buprze. Starałem się jak mogłem nie dałem rady.
Fakt, przeliczajac - trochę to trwa, wien jednak że takie zejście bez negatywnego efektu wd jest znacznie sluteczniejsze na dłuższą metę. Za każdym razem kiedy organizm aktywuje drogi nerwowe aktywne za drug seeking, są one naturalnie wzmacniane, a są wzmacniane także podczas wd. Garść info bez biochemii bo mi się nie chce. Mówię tylko ze da się z Tego zejść bez skretow i straconego miesiaca życia, tylko trwa to dluzej
Przez 14 dni brałam ok. 0,1 mg Bunondolu 1x na dobę (1/4 tabl 0,4 mg). Po odstawieniu, po około 4-5 dniach pojawiły się następujące objawy: bóle kostne i bóle mięśni, ból głowy, dreszcze, ogólne rozbicie, na przemian uczucie gorąca i zimna, BARDZO silne pocenie się. Brak bólu gardła, kataru, kaszlu, gorączki.
Czy mogą to być objawy odstawienia buprenorfiny? Po tak krótkim czasie brania w tak niewielkich dawkach? Czy to raczej zwykła infekcja wirusowa mnie dorwała?
Jak samopoczucie dziś?
Dobra moje pytanie brzmi: co jaki czas walić tą zajebaną bupre, żeby nie występowały objawy skręta? dodam, że dosyć umiem się kontrolować z częstotliwością brania różnych rzeczy, w tym bupry. Również zauważyłem, że na wiele narkotyków szybko spada mi tolerancja i mój organizm szybko się oczyszcza.
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Rodacy odstawiają alkohol i papierosy. Sklepy na osiedlach już liczą straty
Jak podaje Polska Izba Handlu i CMR, w listopadzie 2025 r. całkowita wartość sprzedaży w sklepach małoformatowych spadła o 1 proc., natomiast łączna liczba transakcji w tym formacie sklepów obniżyła się o 4,6 proc. w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej.
Trump uznał fentanyl za broń masowego rażenia. „Używają go, by zabijać Amerykanów”
Prezydent USA Donald Trump podpisał w poniedziałek rozporządzenie uznające fentanyl za broń masowego rażenia. W uzasadnieniu stwierdził, że „wrogowie USA używają go, by zabijać Amerykanów”. Oświadczył zarazem, że rozważa złagodzenie federalnych restrykcji obejmujących marihuanę.
"Pamiątka" z Tajlandii. Portugalczyk wpadł na warszawskim lotnisku
24 kg marihuany miał w swojej walizce Portugalczyk, zatrzymany na lotnisku Chopina w Warszawie. W bagażu 22-latka, który przyleciał z Bangkoku w Tajlandii, znaleziono 42 paczki suszu, których wartość na czarnym rynku oszacowano na niemal 1,2 mln zł. Mężczyźnie grozi grzywna i od 3 do 20 lat więzienia.
