Z tym że na jednym razie się nie skończy na pewno.
Po takiej krótkiej przerwie tolerancja wróci do poprzedniego poziomu błyskawicznie, myślę że po tygodniu brania.
Psychiczniak jest tym większy im bardziej skupiasz się na odstawieniu.
Zajmij się czymś, przede wszystkim się poruszaj, jakiś sport, wysiłek fizyczny, lub choćby długi spacer.
Uzupełnij witaminy, szczególnie D, ich brak pogłębia depresję. Podobnie jek brak ruchu i słonecznego światła.
12 marca 2019fake_diamond pisze: Po ilu dniach przerwy można wziąć kodeinę, żeby nie wracać do początku? W sensie, żeby nie zaprzepaścić przerwy i nie powracać do objawów odstawiennych,
januszpe pisze:[mention]WrakCzlowieka[/mention] To już jest właśnie indywidualna sprawa. Mój psychiatra był lekko zdziwiony gdy powiedziałem mu że 200mg kwetiapiny XR mnie nie usypia ani trochę, tylko poprawia samopoczucie na skręcie. I w sumie to prawda. Ale gdy zmyje otoczke i tym samym przyjmę tabsa o zwykłym uwalnianiu, lekko czuje się senny, ale jest do przeżycia - testowałem w pracy :)
Niepotrzebny cytat. taurinnn
19 marca 2019januszpe pisze:Chyba sobie jaja robisz. Ja po przerwie np. tygodniowej brałem raz, a objawy odstawienne wracały do tego samego miejsca. Pisałem nawet chyba tutaj o tym..Nie wrócisz na raz, bo na drugi dzień będziesz chciała zaleczyć skręta. I to wielkie ździwko "ale przecież ja wziąłem tylko raz,a czuję się tak samo jak po ciągu". Ehh.. smutna prawda.12 marca 2019fake_diamond pisze: Po ilu dniach przerwy można wziąć kodeinę, żeby nie wracać do początku? W sensie, żeby nie zaprzepaścić przerwy i nie powracać do objawów odstawiennych,
One wiedzą już ale niektóre zapomną. Niektóre mnie irytują.
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
19 marca 2019Elkov21 pisze: Wiem że stary post ale dłuższy czas temu wyczytałem, że większe dawki kwety działają bardziej terapeutyczne jak neuroleptyk, A mniejsze 25-75 zwalają z nóg i robią z mózgu beton, weźmiesz 100 lub więcej i nie podziała nasennie. U mnie się sprawdziło.
21 marca 2019fake_diamond pisze: ...
Wracając do kwestii skręta po jednorazowym wyskoku, jak to pisałem tutaj wcześniej, zaobserwowałem ciekawe zjawisko, mianowicie gdy wezmę jednorazowo , po przerwie, 480mg, czyli tyle ile biorę zazwyczaj, i potem nie biorę, skręt się pojawia, tak jak mówiłem. Ale ostatnio zamiast zrobić tak, wpadłem na pomysł aby wziąć jako ten "jednorazowy wyskok" jednego dnia 360mg, następnego 150mg, a kolejnego już 0. Po tym skręt był prawie że niezauważalny, delikatnie bolały nogi, ale kwetiapina i pregabalina swoim stabilizującym działaniem przebijały się przez skręta, w przeciwieństwie do skręta po zabawie z 480mg. Szczerze, to mocno się ździwiłem takim obrotem spraw :) To chyba znaczy że mój nałóg to jeszcze młodziutki jest :p
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotyki-cbsp-30062025-768x376.jpg)
Rozbita grupa narkotykowa. Marcin K. odpowie za handel heroiną i kokainą wartą miliony
Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku stanie mężczyzna oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się międzynarodowym obrotem heroiną i kokainą oraz praniem pieniędzy. Śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, prowadzili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Gdańsku.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/rcps_konferencja_mis05304.jpg)
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki
Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.