Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
20 marca 2019UJebany pisze: Ja za to polecę rozbić w moździerzu, dolać trochę fanty czy coca coli i wypić.Nie trzeba długo czekać, aż się załadują.Tylko faza trochę krótsza od zjedzenia całych tabletek.
Poniżej masz moździerz typowy do tabletek.Sadze, ze taki da rade i cena nie droga.Nawet jak nie będzie sprawował swojej roli to się nie wykosztujesz.
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
Bierzecie 2 łyżki z kuchni i gnieciecie tabletki pomiędzy nimi. Gotowe.
Jak szybko spada Wam tolerancja?
Nie brałem od roku, a teraz w ciągu ledwie 2 tygodni na retardach branych codziennie doszedłem do ponad 1g. Zrobiłem sobie 3 dni przerwy i zapodałem dzisiaj jak poniżej. Wrzucam pełen raporcik:
10.00 - 15mg diazepamu
12.00 - 1mg alprazolamu
19.00 - 5mg diazepamu + 300mg tramadolu w kroplach
20.30 - 300mg Tramalu w kroplach
21.00-22.30 - 600mg rozkruszonych retardów jedząc co chwilę przez 1,5h.
Podczas jedzenie retardów coś tam dopiero zaczęło się dziać i w sumie trzyma to do teraz ale szału nie ma jak na 1,2g.
Teraz pytania:
1. Boję się trochę na wyższe dawki wchodzić. Warto / nie warto? Czy mocno rosną skutki uboczne? Jeśli warto to do ilu?
2. Jeśli zrobiłbym kilkutygodniową przerwę to jak szybko spadłaby mi tolerancja aby ponownie +/- 500mg grzało jak farelka firmy Farel?
v3. Co robić aby tolerka nie rosła tak szybko? Bazując na doświadczeniach z lat poprzednich wiem że lepiej walić co kilka dni zamiast codziennie codziennie. 2 lata temu leciałem prawie pół roku na dawkach 400-600mg branych co 3-4 dni (ale to były iniekcje domięśniowe + retardy jeśli robi to jakąś różnice).
4. W przeciwieństwie do większości ćpunów tutaj bardzo lubię retardy więc na pewno z nich nie zrezygnuję. Biorę np rano i jest wygrzany pół dnia, potem dorzutka po południu i grzeje mnie do nocy. Jeśli mam wybór pomiędzy kroplami a ampułkami walonymi domięśniowo lub dożylnie to jaką metodą byście preferowali i dlaczego? Minus I.M. to taki że nie ma teraz kto mi robić strzałów w poślady a samemu nie umiem, więc do wykorzystania 2 uda co równa się szybkim pojawieniem się zrostów. I.V. byłoby pod tym względem lepsze, ale idzie lato i nie chciałbym chodzić po mieście z pokłutymi kończynami.
5. Czy alprazolam może przeszkadzać? Mogę z niego zrezygnować, biorę go okazyjnie gdy mam więcej pracy lub gorsze dni, ale nie jestem w nirgo na tyle wjebany aby brać hocodziennie. Z rolek raczej nie zrezygnuje ze względu na działanie przeciwpadaczkowe.
6. tramadol działa na mnie bardzo mocno antysennie, co powoduje nodding w ciągu dnia. Lepiej wysypiać się pomiędzy kolejnymi sesjami? Aktualnie staram się wyspać porządnie co 3-4 dni.
Dodatkowe info:
Ampułki bardzo mi się podobały, ale na dłuższą mete też się nie sprawdzają ze względu na zrosty. Tym bardziej że teraz nie miałby mi kto strzelać w pośladki (do czerwca przebywam w największym mieście w kraju) więc musiałbym robić na zmianę w obydwa uda. Waga 80kg, wzrost 180cm. Roczna przerwa od ostatniego kilku tygodniowego ciągu. Na start 200-300mg robiło dobrze. Z góry dziękuję za pomoc i z fartem Panowie i Panie!
23 marca 2019hammerzeit pisze: Wyciskacz do czosnku, swego czasu stosowałem ze 2-3lata i było git![]()
23 marca 2019hammerzeit pisze: Wyciskacz do czosnku, swego czasu stosowałem ze 2-3lata i było git![]()
@up, no według mnie Poltram > Tramal, nie tylko w przypadku kruszenia.
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/a/af1e3d31-94b2-4130-aa0e-a6b1c7baeb8b/bk.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250818%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250818T113702Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=2ca40dce6e0fe93c33c03b0d70aa293e866582cb272edeb9344661a04a3e45c0)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/dhh.jpg)
Bransoletka, która chroni przed „pigułką gwałtu”. Wynik w kilka sekund
Naukowcy z Portugalii i Hiszpanii opracowali papierową bransoletkę wyposażoną w miniaturowy czujnik, który w ciągu kilku sekund potrafi wykryć w napoju najczęściej stosowane substancje odurzające, m.in. GHB, skopolaminę, ketaminę czy metamfetaminę.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marijuana-smoking_0.jpg)
Palenie marihuany trzykrotnie zwiększa ryzyko raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat
Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego pokazują, że osoby z zaburzeniami związanymi z używaniem marihuany (CUD) mają ponad trzykrotnie wyższe ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat. Związek ten utrzymuje się nawet po uwzględnieniu takich czynników jak palenie tytoniu czy wiek. Wyniki rzucają nowe światło na potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z długotrwałym i intensywnym używaniem konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/flysky.jpg)
Może być nowym fentanylem. "Flysky" rozprzestrzenia się w USA
Nowy śmiertelnie niebezpieczny narkotyk rozprzestrzenia się w Stanach Zjednoczonych. Pojawił się m.in. na ulicach Chicago, Filadelfii i Pittsburgha. "Flysky" to heroina zmieszana z medetomidyną - środkiem uspokajającym stosowanym w weterynarii.