Taką alfę zamówiłem w ciemno. Dopiero jak doszła poczytałem dokładnie o tym szajsie. Miała pójść w kibel ale odkładałem to w czasie. Przeleżała dłuższy czas w szufladzie. Jak już nie miałem nic pod ręką to jednak ciekawość zwyciężyła. Później fluoroamfetaminy, hexen i inne schizogenne gówna. To najbardziej porysowało mi psyche.
29 stycznia 2019Karolrdm99 pisze: Nie probuj nigdybo to zbyt zajebiste
Ani ncizego innego niz alko,bo potem alko jest chujowe w porownaniu do innych
![]()
A potem bądź najaktywniejszy w temacie : "Detox od trawy".
Młody to i głupi, ehhh.
Za krótko palisz chłopaku.
> Pol wincyj.
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Operacja „Kryształ”
Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
ONZ alarmuje: rekordowa liczba osób zażywa narkotyki
Światowy Raport ONZ o narkotykach pokazuje, że konsumpcja narkotyków na świecie osiągnęła najwyższy poziom w historii dostępnych pomiarów. UNODC ostrzega, że coraz większym zagrożeniem stają się syntetyczne opioidy, w tym fentanyle i nitazeny, a liczba nowych substancji psychoaktywnych stale rośnie. Eksperci podkreślają, że rozwój rynku narkotykowego zwiększa ryzyko dla zdrowia publicznego i utrudnia skuteczne leczenie osób uzależnionych.
