...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 4050 • Strona 248 z 405
  • 23 / 1 / 0
upup
jebnij sie w leb jak ci sie 3 lata chcialo kursowac za antkiem po miescie, chyba ze tjoko to juz w ogole wyższa liga
wez nie cpaj tydzien i przeczytaj co napsales
a jesli żeczywiście nie możesz sovbie poradzić z rezygnacji rzeczy takich jak koda czy DXM a nawet diazepam to pójdz sobie na odwyk, 6miesięczny lub roczny. Podobno uczą żyć od nowa :D
Uwaga! Użytkownik IgotU nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3251 / 359 / 2
@hydroo diabła masz w avatarze bracie i sie użalasz... dziwisz sie że chujowo...

Idź na terapię.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 1864 / 701 / 0
@jogurt A co ma jego avatar do tego?
"Na nic mi terapia,
mam zatrute złem DNA,
genetyczny krwi sabotaż,
samozwańczy świr..."
  • 395 / 36 / 0
26 stycznia 2019hydroo pisze:
(...) Jestem w chuj słaby psychicznie, nie wiem jak z tym sobie poradzić. Chciałbym skończyć z tym raz na zawsze(...)
Idź na terapie, tam Ci wytłumaczą, że nie jesteś słaby psychicznie, bo to PO PROSTU jest (uzależnienia) i zabija na raty . Pzdr
nic nie istnieje dopóki na to nie spojrzysz...
  • 133 / 5 / 0
Właśnie 11.02 mam wizytę indywidualna w monarze. Chce zacząć jakieś spotkania grupowe i tez terapię, tylko ciężko do tego czasu wytrzymać. Juz nie mam problemu z objawami fizycznymi, bo wyszło na to ze u mnie skręt trwał jeden dzień. Teraz po 4 dniowym ciągu znowu mam przerwę i nic mi nie jest, tyle że ciągnie do tego cpania. Wygląda to tak, że humor mam dużo lepszy jak nie cpam ale brakuje tego momentu w ciągu dnia w którym był miał ten blogostan. A kiedy cpam to znowu humor mam chujowy, taki bezcelowy zupełnie i tylko jak wezmę to blogostan dwurodzinny i powrót do bezcelowosci.
  • 395 / 36 / 0
Z doświadczenia Ci powiem że radość z życia już umarła. W momencie kiedy zacząłeś cpac. Znam to na własnej skórze. Miałem około 1,5roku bez narko i alko, piękną kobietą jak ze snów i huj to strzelił 🙄wolelem prochy zostawiła mnie i jedyne czego chcę to się nie obudzić każdego dnia. Pzdr
nic nie istnieje dopóki na to nie spojrzysz...
  • 25 / 14 / 0
Twój problem polega na tym, że rzuciłeś dragi bo poznałeś ją. Ona odeszła - wróciły dragi. Rzucisz dragi wtedy, kiedy poznasz siebie i zrobisz to tylko i wyłącznie dla siebie.

Najgorsze w narkotykach jest to, że mają moc Ci tak najebać w głowie, że myśli i przekonania spowodowane uzależnieniem bierzesz za swoje własne :D (przykład: jaram/piję/łykam/szuram bo lubię, jestem inny/na mnie to nie działa/mi to nie szkodzi/mnie to leczy/bez tego nie mogę/z tym jestem bardziej społeczny/przecież raz na tydzien nikomu nie szkodzi/to mój sposób na życie/inni mnie nie zrozumieją itp.)

Pozdro, pamiętajcie, że zawsze na świecie jest/był ktoś kto wyszedł z większego gówna niż to, w którym się znajdujecie.
"Jestem sam. Dlatego bardziej jestem"
  • 78 / 4 / 0
Witam serdecznie.
Może ktoś polecić coś na detox od mj? Przy nie paleniu mj, walcze z bezsennością i ogólnym pogorszeniem nastroju i wku*ieniem. Jakieś noo tropy dobre ktoś może polecić na relax oraz łatwiejsze zasypianie? Bądź benzo jakieś lajtowe? (70kg szczupły chłop - informacja do dawkowania)

Pozdrawiam, liczę na waszą pomoc mordunie!

Przeniosłem do wątku ogólnego, pamiętaj, jeśli jest temat o detoxie ogólny, to nie zakładaj nowego, pomyśl ile byśmy mieli tysięcy tematów po kilka postów - jogurt
Uwaga! Użytkownik frytazeszklem nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3251 / 359 / 2
27 stycznia 2019LOBO87 pisze:
@jogurt A co ma jego avatar do tego?
Tu nie chodzi o avatar, tylko to co on wyraża. Zły duch jest zły i szkodzi ludziom. Chora duchowość - chory człowiek.

Frytazeszkłem - hydroksyzyna będzie dobrą opcją, albo trazodon. Poszukaj na forum.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 3244 / 555 / 0
Na odstawienie trawy.

Słabo - hydroksyzyna
Mocniej - chlorprotiksen, mirtazapina
Hardkor - Benzo (ale pożałujesz)
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
ODPOWIEDZ
Posty: 4050 • Strona 248 z 405
Artykuły
Newsy
[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.