post3131858.html#p3131858
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
Mamy mnóstwo problemów, często jest ciężko. Życie sprzed odwyku wraca i burzy spokojny ład, mamy długi, głody, musimy sobie radzić z emocjami na trzeźwo, a nie wiemy jak to robić...
Tzn niby wiemy po terapii, ale teoria teoria, a życie życiem.
Jeśli chcesz być z nim, to po pierwsze bądź pewna, że on też chce być z Tobą. Musisz być gotowa na jego głody, schematy, manipulacje... Bo to na pewno będzie. Być może będzie potrzebna terapia dla par.
Jeśli mam być szczera, to ja chyba bym się nie zdecydowała na Twoim miejscu.
Ale z drugiej. Sama jestem w takim związku i naprawdę jestem bardzo szczęśliwa. Tylko, że ja sama jestem uzależniona.
Czy on jest w stanie nie zaćpać już nigdy więcej?
Tak, ale jest to bardzo mało prawdopodobne. Można powiedzieć, że raczej będzie wracał do nałogu.
Jak masz poukładane życie to nie musisz się spieszyć ze związkami. Weź za priorytet, żeby następny kandydat nie był ćpunem. Jak nie próbowałaś nigdy nic mocniejszego to ciężko może być sobie wyobrazić jak działają mocniejsze substancje. Metamfetamine zażywa się w większości przypadków rekreacyjnie. Z uzależnienia wychodzi się rzadko. Najprościej to jest silne uwarunkowanie chemiczne(psychiczne). Proponuje na czas podejmowania decyzji nie kierować się emocjami.
Więcej informacji tu:
http://asdn.net/asdn/chemistry/chemistry_of_love.php
https://en.wikipedia.org/wiki/Methamphetamine
https://www.drugabuse.gov/publications/ ... mphetamine
18 stycznia 2019ankowik pisze: ...Jednakże od jakiegoś czasu zaczęło się coś między nami rodzic poważnego...
powodzenia.
21 stycznia 2019Ankaaa pisze:praktykujacy nakroman nie jest zdolny do ´czegos powaznego´. mowi Ci to trzezwa narkomanka i trzezwa alkoholiczka ;) nie pakuj sie w to, masz DOPIERO 25 lat, cale zycie przed soba.18 stycznia 2019ankowik pisze: ...Jednakże od jakiegoś czasu zaczęło się coś między nami rodzic poważnego...
powodzenia.
jasne, ze tak. zaslugujemy. tyle, ze trzeba paru ladnych lat abstynecji+ bardzo ciezkiej pracy na soba, zeby byc zdolnym do zwiazku, bo tu nie tylko o fizyczna abstynencje chodzi. mozna nie pic i nie cpac, a zyc dalej na haju ( np. pijane myslenie )
a i tak nigdy nie bedzie normalnie. np. u mnie zadnych kieliszkow w domu nie znajdziesz, gosci przyjmuje tylko niepijacych. niby normalnie, ale jednak nie do konca.
to troche jak zycie bez jednej reki...
Ankaaa pisze:[mention]Nathan[/mention]
jasne, ze tak. zaslugujemy. tyle, ze trzeba paru ladnych lat abstynecji+ bardzo ciezkiej pracy na soba, zeby byc zdolnym do zwiazku, bo tu nie tylko o fizyczna abstynencje chodzi...
Plus bardzo wyrozumiały partner znający realia życia z osobą uzależniona, wiedzący czego może się spodziewać, na co trzeba uważać.
Do tego kwestie związane z seksem, stare schematy etc...
Ja sobie często muszę sama wbijać do głowy łopatą, że jestem uzależniona i mój partner też więc nie powinnismy się traktować jak osoby nieuzaleznione.
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
20 stycznia 2019return_zero pisze: @ankowik
Czy on jest w stanie nie zaćpać już nigdy więcej?
Tak, ale jest to bardzo mało prawdopodobne. Można powiedzieć, że raczej będzie wracał do nałogu.
Jak masz poukładane życie to nie musisz się spieszyć ze związkami. Weź za priorytet, żeby następny kandydat nie był ćpunem. Jak nie próbowałaś nigdy nic mocniejszego to ciężko może być sobie wyobrazić jak działają mocniejsze substancje.
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
