Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 52 • Strona 4 z 6
  • 16 / 3 / 0
Czytałem, że lek należy przechowywać w niskich temperaturach 2-8 stopni, inaczej traci swoje właściwości, stopniowo słabnie aż staje się nieaktywny? Czy to prawda?
  • 103 / 1 / 0
Oczywiście, wyłącznie w lodówce.
  • 2 / / 0
Właśnie jestem w trakcie drugiej próby z semaksem i niestety tak jak w przypadku pierwszej próby nie czuje nic. Ale radziłbym się mną nie sugerować gdyż nootropy raczej na mnie nie działają. Brałem winpocetyne betahistyne i phenotropil oczywiście wszystko apteczne i niestety wogóle nie czułem działania. Przetłumaczyłem ulotke semaksu i napisze najważniejsze rzeczy może kogoś to zachęci.
Farmakodynamika: SEMAKS krople do nosa 0.1% wykazuje się oryginalnym neurospecyficznym mechanizmem działania na centralny układ nerwowy. SEMAKS syntetyczny analog kortykotropiny, wykazujący się nootropowymi cechami jest całkowicie pozbawiony aktywności hormonalnej. Preparat wpływa na procesy związane z formowaniem pamięci i uczeniem się. SEMAKS zwiększa uwagę przy uczeniu się i analizie informacji, zwiększa konsolidację śladu pamięciowego u pacjentów po zabiegach neurochirurgicznych, urazach czaszkowo mózgowych, cierpiących na choroby mózgowo naczyniowe, w tym encefalopatie dyscyrkularne; poprawia adaptacje organizmu do hipoksji, niedokrwienia naczyniowego, narkozy i innych uszkodzających wpływów.
Tyle ulotka o działaniu.
  • 911 / 206 / 1
Czy ktoś ma dobrze opracowaną technikę wkraplania do nosa, tak żeby zmaksymalizować kontakt ze śluzówką i sitowiem?
Próbuję z głową spuszczoną tyłem za krawędź łóżka, ale i tak większość płynu leci do gardła.
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
  • 948 / 279 / 2
Lepiej kup jakiś atomizer na allegro. A samą substancję testowałem i z przykrością stwierdzam, że na mnie nie działało nic, poza lekkim placebo. Te genialne odkrycia Rosjan działają chyba tylko u nich i na nich, bo nikomu na świecie nie udaje się potwierdzić genialności ich dokonań.

Gdy już będziesz miał atomizer to zatykasz dziurkę palcem, do drugiej wkładasz dozownik, bierzesz jednostajny, spokojny wdech i naciskasz.
Uwaga! Użytkownik A-CoA nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 21 / 2 / 0
Ok. Pierwszy post o tym, że mam dobre źródło z Rosji semaxu i że będę tostował został usunięty. Więc mogę napisać od razu o rezultatach. Testowałem niebieski i czerwony, który wychodzi znacznie ekonomicznej.Niebieski kropilem 3 x dziennie po kilka kropli, czerwony tylko 1 kropelka z rana. Powiem tak. Działa bardzo dobrze, sprawia że jestem znacznie bardziej kreatywny. Oddziaływanie porównałbym do pierwszych dni kiedy noopept faktycznie dobrze na mnie działał (teraz noopept działa na mnie źle - pogarsza mi pamięć). Podobno semaxu nie idzie przedawkować, ale kiedy kropilem 3x dziennie ten czerwony to efekt był odwrotny od zamierzanego. Na tą chwilę nie znam lepszego nootropu. Chociaż jakby ktoś chciał spróbować to radzę zacząć od niebieskiego, bo nie na każdego to działa. Aha raz jak wziąłem sobie w pracy semax + piracetam + brain elevate (jakiś suplement) + kawa to czułem się jak po fecie, aż się wystraszylem 😁. Ale tylko raz mi się taki efekt udało uzyskać. W weekendy robię sobie odpoczynek i taki sposób też sprawia, że lepiej w tygodniu to działa. Oprócz efektu nootropowego mam wrażenie, że to wyzwala endorfiny w organizmie, ale nie wiem czy to uczucie nie jest wywołane satysfakcją np z pracy..
  • 398 / 28 / 0
Po rozmieszaniu z wodą bakteriostatyczną czy tam solą fiz. może stać w lodówce tylko tydzień? Wtedy to mało ekonomiczne jest....

5ml w sprayu do nosa na ile wystarczy? wersja zielona 0,4% i wersja czerwona 1,2?
  • 12 / 1 / 0
Jeżeli masz nerwicę to nie pomaga -Kupiłam wlałam do nosa starczyło ok 2 tyg i nic może za mało lub za krótko -nie wiem jak myślicie
  • 1174 / 222 / 23
Z jednej strony chciałbym spróbować ten legendarny Semax, ale z drugiej strony to za dużo kosztuje pieniędzy.
Jak to wypada w porównaniu z takim fenylopiracetamem? Czym się wyróżnia?

Scalono — CATCHaFALL

<proszę o scalenie>
Jak to jest z kupnem Semaxu i dlaczego jest tak mało o nim postów? Często słyszałem o tym magicznym potężnym Semaxie (i Selanku), ale jakoś mało o tym na HP. Widzę strony z 60mg za około 200zł, ale nie ma o nich opinii. Trochę straszno jak ludzie piszą często, że kupili niedziałające. Normalnie by mi jarmułka spadła jakbym tyle wydał i by nie działało, a 5mg wychodzi bardzo nieekonomicznie przy 60mg
  • 149 / 20 / 0
Ja bym z tym uważał bo na reddicie dużo osób pisało ze włosy im wyleciały po tym
ODPOWIEDZ
Posty: 52 • Strona 4 z 6
Newsy
[img]
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”

Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.

[img]
Nie wiedzieli, że zatrzymują kolegę. Pijany policjant szalał na hulajnodze

Już jego „styl jazdy” zwracał uwagę, ale okazało się, że to dopiero początek problemów mężczyzny. Policjanci z Gniezna zatrzymali kierowcę hulajnogi. Miłośnik szaleństw na elektrycznym jednośladzie nie tylko był pijany, ale też miał przy sobie narkotyki. Lekkomyślny kierowca to... policjant.

[img]
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?

Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.