Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
Do pojebanych dawek doszedłem też waląc MAFa (moim zdaniem analog jeszcze lepszy od fenta). Tam dochodziłem do dawek typu 10-15mg po których jeszcze dorzucalem, ew. robiłem speedballe z koksem/mefedronem w proporcjach 15:150 (tzn. te 150mg to w przypadku mefa, koks miałem bardzo mocny i wystarczało 50-70mg)
Tolerkę miałem taką, że po zajebaniu jakichś 300mg oksykodonu z 100mg majki czułem niedosyt.
To były czasy ://
PODCHODŹCIE Z DYSTANSEM DO DAWEK OPISYWANYCH PRZEZ UŻYTKOWNIKÓW !
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
06 grudnia 2018UJebany pisze: Jak dla mnie ten temat powinien zostać usunięty, ponieważ ktoś może zasugerować się dawka dla starych wyjadaczy i szybka droga do trumny.
PODCHODŹCIE Z DYSTANSEM DO DAWEK OPISYWANYCH PRZEZ UŻYTKOWNIKÓW !
Tylko ´´najgłupsze dawkowanie´´. :wall:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
16 listopada 2018taurinnn pisze: Jeśli o fentasia chodzi, to 1,2 mg i.v, więcej po prostu nigdy nie brałam.
Tolerka na opio - średnio 2 g kody / 250 mg majki i.v. lub gram p.o.
Płeć - kobieta, wiek - 20 lat, waga - 44 kg,wzrost -160 cm.
Tak, dwóch kumpli i jeden dalszy znajomy udusili się na śmierć po przedawkowaniu fenta. Nie wiem, jakie dokładnie dawki zażyli, nie było mnie przy tym. Ten trzeci, najmłodszy (miał przy przedawkowaniu bodajże 14 lat) przykleił po prostu pół plastra (Durogesic), reszta nie wiem.
Sorki za oftop.
Moj przypadek: " niezidentyfikowana jakość zioła", 3 machy z lufki+ klonazepam- 4 mg.
Padłem jak mucha, od tamtej pory, zerwałem z klonami ( brałem je z 5 lat w ciągu , czego ja nie brałem :)- na chwilę obecną nawet ani miligrama browaru ( choć z tym nie miałem problemu), oczywiście fajki i kawka.
Tramal też był, mam nawet zapasy Adamonu 150 SR 3 op, 6 op. klonow 2-jek ale ich nie ruszam. ( Lubuję się w estazolamie, najlepsze benzo, alpra jest dla dzieci- w moim odczuciu- i dobra jest mianseryna , osobiście lubię 30-stki ( mg) na 30% :D
Może z obawy o życie?
Przykro mi, raz jeszcze z powodu Twoich kumpli, szczegolnie tego 14-latka:/
Gdybyś chciała, napisz na priv
Pozdrawiam wszystkich ;)
Ps. Ale żem się rozgadał
2. 1 gram 4cec na raz - silne omdlenie, utrata kontaktu z rzeczywistością.
3. 1 gram kodeiny na raz - tu jak bym zasnął to by bylo po mnie
Mroczne czasy, kurła kiedyś to było, teraz to bym się bał, ale wiem, że przy wielu z was to pikuś. Pan pikuś.
[ external image ]
"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
Widziałem na Twoim profilu, że jesteś/ byłeś najaktywniejszy w dziale detoksu, moglibyśmy o tym pogadać, miałem z tym doświadczenie, jak odstawiałem klony.
A z fetą ktorą brałeś, nie ma sensu, abyś się biczował, jak doprowadziłeś się do ładu. Nie ma między nami zbyt sporej rożnicy wieku i opowiem Tobie jedną sytuację.
2 razy w życiu sprobowałem " piko". Jedno za 4 dychy, wyobraz sobie, otwierasz sreberko a tam jakieś żołte gowno, śmierdzi na poł mieszkania... Byłem z kumplem, trochę ( wszystko) wciągnęliśmy, trzeba to było jeszcze " siekać" nożem na proch, wyglądała jak plastelina.. Nie wiem co to było.
2 sytuacja- czysty kryształ ( dostałem w prezencie), i to była akcja... Kumpel przegadał przez tel całą noc- byłem bardzo wylewny ale mnie nie zostawił i dostał rachunek za abonament, dodatkowe 800 zł :d
To były czasy, ludzie nie byli takimi skurwielami...
Ale ta przygoda uzmysłowiła mi, że speed w żadnej formie nie jest dla mnie.
Jak było z Tb?
Pozdro
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/wklegalize.png)
65% Amerykanów popiera legalizację marihuany na poziomie federalnym
Analiza sondażu Emerson College Polling (sierpień 2025).
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/wolnekonopiemjalko.png)
Marihuana może być substytutem alkoholu – wyniki nowego badania
Nowe badanie opublikowane w czasopiśmie "Drug and Alcohol Dependence" (2025) dostarcza pierwszych w historii laboratoryjnych dowodów na to, że używanie marihuany może zmniejszać spożycie alkoholu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/133-212908.jpg)
120 litrów pochodnych opioidów w płynie nie trafi na rynek
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie ujawnili miejsce przechowywania nielegalnych substancji psychotropowych, zabezpieczając ogromne ilości pochodnych opioidów w płynie oraz półproduktów służących do przetwarzania środków odurzających.