Powód: poprawiono brzmienie tematu
To na początek przy nagłym odstawieniu bez opieki lekarskiej.
Zolpidem przy stopniowym odstawieniu lecz u osoby która zazywala kilkadziesiąt .... Tak kilkadziesiąt tabletek DZIENNIE pojawiają się objawy o charakterze depresyjnym, wszelkie złe myśli wpajamy do naszego mózgu. Nie widzimy możliwości bycia szczęśliwym bez tej substancji, kilkakrotnie budzimy się w nocy, koszmary senne, również nie należą do rzadkości, wzmożona potliwosc, przyspieszone tętno, zwiększona wartość ciśnienia krwi np: osoba z książkowym ciśnieniem 120/80 , jego wartość skurczowa może dojść do 190. Nieustanne poruszanie kk. dolnymi, zginanie stóp i palców. Wreszcie coś co uważam za najgorszy objaw u tych osób które brały ekstremalne dawki zolpidemu to NIEKONTROLOWANE wyginanie poszczególnych części ciała przypominające osoby ktore poddawane są egzorcyzmom.... Tak wiem coś o tym... wymieniłem te fizyczne i psychiczne aspekty rzucania tego leku. hm.... może inni wiedzą więcej ja wiem co przeżyłem. I uważam to za dobrą lekcję na przyszłość by nie siegnąć znów po naszą "ukochaną " pochodną imidiazolową. Kto nie przezyje nie zrozumie.
1.5 - 1.5 - 1+waleriana - 1 - 0.5+waleriana - 0.5
Ot tak piszę, może komuś pomoże
Zolpidem przy mniejszych dawkach mozna odstawic nagle ale trzeba liczyc sie z 3 dniami bez snu wiec warto to zrobic jak ma sie wolne i jest sie samemu. Oczywiscie wazne jest zadbanie o higiene snu.
Trzeba uważać na swoje ruchy i czucue/dotyk, po przy odstawce jesteśmy przewrażliwienie, a zawroty głowy tylko potęgują problemy z równowagą.
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.
Po zjedzeniu tego grzyba zaczniesz widzieć „malutkich ludzi”. A nawet nie zawiera psychodelików
Wyobraź sobie, że po zjedzeniu dziko rosnącego grzyba nagle zaczynasz dostrzegać wokół siebie… miniaturowe postaci. To jednak nie wina znanych substancji psychodelicznych – przypadek Lanmaoa asiatica całkowicie przeczy chemicznej logice.
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?
Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.
