Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
Jedyne odczucia to wazokonstrykcja, naprzemienne zimno-ciepło, drgawki i lekki ból głowy.
Za pierwszym razem wziąłem ok. 60mg per oral. Po ponad 2h zaczęło coś wchodzić ale było bardzo słabo jeszcze przez następną godzinę, więc zdecydowałem się dorzucić łysiczek (ok. 30 sztuk). Niedługo potem zaczęło już działać mocniej, muzyka brzmiała świetnie, porównywalnie z 2C-P, CEVy trochę minimalistyczne ale głębokie, OEVy w kolorze jasnej zieleni. Działanie zamknęło się w ok. 10h, do snu potrzebowałem benzo bo po skończeniu się efektów wizualnych pozostawała stymulacja.
60mg oral + 20mg sniff na peaku dało trochę inną podróż, wtedy efekty wizualne miały odcień czerwieni i zmieniały się w dość dziwny sposób. Odbiór muzyki był całkiem inny niż wcześniej, nie było tej głębi. CEVy były znacznie wyraźniejsze tym razem.
Miksowałem jeszcze z 1P-LSD w niedużej ilości (300uq 1P-LSD i 40mg 3C-E) i nie było czuć w tym miksie 3C-E. Raz zdarzyło mi się jeszcze miksować z MXP ale też małą ilość (chyba ok. 30mg sniffem) ale niezbyt pamiętam tamto przeżycie.
Wiedza podstawową wartością.
EDIT : Sorry, przeczytałem, czy masz dawkować to pr czy oral, sorry za nieogar :S.
bez wiosennego w wiośnie życia nieba?...
Wołają na nas, że w złą idziem stronę,
precz o świat troskę rzucając powinną,
a czy pytają się nas, co nam trzeba
i czyśmy mogli obrać drogę inną?
EDIT : Albo weź 60%, żebyś potem na mnie nie kurwił, że słabo poklepało i zmarnowałem ci tolerkę :S.
bez wiosennego w wiośnie życia nieba?...
Wołają na nas, że w złą idziem stronę,
precz o świat troskę rzucając powinną,
a czy pytają się nas, co nam trzeba
i czyśmy mogli obrać drogę inną?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Zanieczyszczenie wody kokainą zmienia zachowanie łososi na wolności
Pod wpływem zawartej w ściekach kokainy, a zwłaszcza jej metabolitu, młode łososie atlantyckie pływają dalej i rozprzestrzeniają się na większą odległość – informuje pismo „Current Biology”.
Badania dowiodły, że marihuana opóźnia rozwój nastolatków
Badanie przeprowadzone na ponad 11 tys. nastolatków wykazało, że zażywanie marihuany wiąże się z wolniejszym rozwojem poznawczym (zapamiętywaniem, koncentracją i szybkością myślenia), a także z gorszą pamięcią w kluczowych latach rozwoju mózgu.
Marihuana może pomóc zwalczyć chorobę Alzheimera
Nowe badania sugerują, że w chorobie Alzheimera równie ważne jak nagromadzenie białek (amyloidu i tau) może być zwalczanie stanu zapalnego w mózgu.