Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
Zmieniono nazwę leku w tytule na poprawną ze skudaxa na skudexa~Duce
Zmieniono w tytule nazwę substancji czynnej w leku z "tramal" na "tramadol" – Catch
Deksketoprofen fajny jest na ból zęba, tak swoją drogą.
A lek to Skudexa, niech jakiś opiomodek wyedytuje.
Z tym, że jest ale w postaci tego deksketoprofen'u. Jedna tabletka zawiera tego 25 mg.
@STR88 nie wiem skąd masz to info o 150 mg. Wszystkie strony podają 75 mg dobową maksymalną dawkę tego specyfiku.
Od siebie mogę dodać że raz mi się zdarzyło wziąć 7 tabletek skudexy i nie odczułem żadnych skutków ubocznych. Dziś poszło 5 tabletek i mam nadzieję, że będzie okej.
Gdyby ktoś mógł napisać coś więcej na temat deksketoprofenu lub ogólnie skudexy to byłoby super. :)
*nieudolnie, gdyż z dużymi stratami - a to dlatego, że tramadol ma to do siebie iż robi się z niego papka.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/6/6db9cbc5-425c-4f25-9de1-3fa8369fdbe0/ambient-percs.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20251031%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20251031T183802Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=ec3cda82170dd689087eddc7e4cc30e75f21c4d3389e0f145f68fbd5fdf1686e) 
 ![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowoczesnoscnahaju.jpg) 
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png) 
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png) 
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Dyrektorka szkoły w powiecie łańcuckim podejrzana o utrudnianie śledztwa ws. narkotyków
Dyrektorka szkoły podstawowej z powiatu łańcuckiego zatrzymana przez policję. Śledczy podejrzewają ją o działania utrudniające postępowanie dotyczące grupy przestępczej handlującej narkotykami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ksionckrystian.jpg) 
Ks. Krystian na celowniku służb. Była już pigułka gwałtu, koka dla ubogich i śmierć znajomego
Nowe informacje w sprawie księdza Krystiana K. z Sosnowca oskarżonego o posiadanie narkotyków i nieumyślne spowodowanie śmierci 21-latka. W minioną niedzielę (12 października) duchowny został wylegitymowany przez patrol policji w Katowicach. Miał przy sobie podejrzaną substancję. Śledczy badają, czy nie jest ona zakazana. Jakub Jagoda, zastępca prokuratura rejonowego Katowice Północ, poinformował "Fakt" o okolicznościach sprawy księdza Krystiana.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marianiwine.jpg) 
Wino z kokainą stało się przebojem. Papież pisał encykliki, sącząc Vin Mariani
Pod koniec XIX w. kokaina była uznawana za cudowny lek na wszystko. Była też składnikiem Vin Mariani, czyli ulubionego napoju papieża Leona XIII. Ojciec Święty tak je sobie upodobał, że wystąpił w jego reklamie, a twórcę receptury, Angelo Marianiego, odznaczył medalem. Nie był zresztą jedynym sławnym entuzjastą tego wina.
 
 
 
 
 
 
 

 
