SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
-------------------------
Sorry za podwójny post, już nie mogę edytować, ale mam coś do dodania w ramach wątku.
Po paru godzinach dorzuciłem 175mg i działanie opioidowe znów jest ewidentnie wyczuwalne i to dosyć mocno. Od poprzedniej dawki źrenice cały czas szpilki, nos mnie swędzi jak po tramadolu/dużej ilości kodeiny, od rana kiedy brałem 250 do teraz nie mogę się załatwić. Z efektów psychicznych błogostan, rozluźnienie, grzanie w ciele (opiatowy kocyk).
Ta substancja naprawdę grzeje jak opioid! A nawet jak typowy opiat, bo jak dla mnie więcej w tym uczuciu kody niż tramadolu.
EDIT: Z bliska muszę patrzeć na telefon jednym okiem bo mi się wzrok rozjeżdża jak po Tramalu %-D
Scalono. taurinnn
I won't go quietly,
I'm bringing my crown
Ogólnie fajna substancja,na pewno lepsza w działaniu niż te pochodne fenta z RC.
teraz mam pytanie. juz wiem, że niby biodostępność oral jest zajebiście wysoka. co nie zmienia faktu, że jednak empirycznie doświadczyłem że np. oxa zapodana sniffem delikatnie różni sie profilem działania od oralu. a zatem: czy ktoś próbował sniffować pokruszone tabsy tiany?
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainemountain.jpg)
Belgia: Rozbito gang przemytników kokainy
Policja rozbiła dużą grupę kokainową działającą w Belgii. Przemytnicy przywozili narkotyki z Ghany i Dominikany przez lotnisko w Brukseli. Następnie, przez port w Antwerpii, narkotyki były wysyłane za granicę. Niektórzy podejrzani spotykali się regularnie w barze shisha w Vilvoorde (Brabancja Flamandzka), aby omawiać swoje interesy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kasblokrys.jpg)
Narkotyki w bloku rysunkowym dla dzieci. Z piłkarzami reprezentacji Polski na okładce
Wrocławskie służby znalazły je w paczkach kurierskich