Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
Najpierw należy zeskrobać ciemną skórke aż do białego wnętrza, można to zrobic nożykiem albo najłatwiej papierem sciernym. Teraz rozkrusz nasiona i wpakuj do opróżnionej torebki po herbacie. Wrzuc torebke do szklanki z wodą i wstaw do lodówki na min. 6h najlepiej na całą dobe. Teraz wystarczy wyjąc torebki z nasionami i wypić, smacznego! Ta woda nie będzie najlepiej smakować więc lepiej wypij to szybko jak byś wódke pił :-p
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
sproszkować nasiona,wsypać do małej literatki(taka 50-tka do wódki) i zalać spirytusem(takim 95%-żeby to nie była wódka!-to ważne bo używając wódki wcale się nie pozbędziemy tych glikozydów) w ilości paru mililitrów-dosłownie tak, aby przykryć sproszkowane nasiona-tzw. niezbedną ilość(LSA z większymi ilościami alkoholu-np 2 kieliszki wódki może mieć zgubne działanie). Odstawić na ok 12 godzin(od czasu do czasu tym pobełtać) w ciemności i z przykryciem. Po tym czasie uzupełnić kieliszek (do połowy lub cały) zkawaszoną lekko wodą(np. 1%kwaskiem cytrynowym) lub kwaśnym sokiem, taki roztówr osączyć na sączku pozbywając się resztek nasion i wypić. Sączyć należy po uzupełnieniu ponieważ tak małe ilości alkoholu wsiąkną w nasz sączek i szybko wyparują.
Metoda sprawdzona, skuteczna, nie degradująca alkaloidów i nie wyciągająca glikozydów cyjanogennych (jak wszystkie glikozydy nie rozpuszczają się w stężonym alkoholu
Próbowałem i cóż-mdłości faktycznie zero,ale 9 nasion podziałało dużo słabiej niż 6 (z tej samej partii) zjedzonych zwyczajnie.
Ogólnie po Twojemu wygląda to zachęcająco,nie omieszkam przeto przetestować przy najbliżej okazji.
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
Mayday pisze:
Najpierw należy zeskrobać ciemną skórke aż do białego wnętrza, można to zrobic nożykiem albo najłatwiej papierem sciernym. Teraz rozkrusz nasiona i wpakuj do opróżnionej torebki po herbacie. Wrzuc torebke do szklanki z wodą i wstaw do lodówki na min. 6h najlepiej na całą dobe. Teraz wystarczy wyjąc torebki z nasionami i wypić, smacznego! Ta woda nie będzie najlepiej smakować więc lepiej wypij to szybko jak byś wódke pił :-p
Rano wypijam wszystko wraz z rozkruszonymi nasionkami. 0 bólu brzucha, 100% działanie. Chyba temp. wody ma tu znaczenie, ale nie wiem.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Substancje_psychoaktywne
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne
Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.
