W takim razie myślę że najlepiej ograniczę się do 2ch avio do tej ilości kody i będzie boooosko. :)
w miarę jak nasze ciała będą się wznosić.
Wtedy napór naszego intelektu otworzy przed nami wrota
do wymiaru szóstego, siódmego, a potem ósmego...
-- Edwin A. Abbott
Alee pisze: Czy nie przesadzam ilościowo z dimenhydrynatem (aviomarin) w czasie? (3+7=10 w ciągu 2-3 tyg... chyba nie?)
khabarakH pisze:Ja w ciągu tygodnia pochłaniam średnio 12-15 tabsów avio i problemów nie zaobserwowałem. Szczerze powiedziawszy, nie mam pojęcia jak wygląda kwestia szkodliwości dimenhydrynatu. Ma ktoś jakieś info na ten temat?Alee pisze: Czy nie przesadzam ilościowo z dimenhydrynatem (aviomarin) w czasie? (3+7=10 w ciągu 2-3 tyg... chyba nie?)
I nie będziecie mieć już nigdy choroby lokomocyjnej
też czekam aż mi sie receptorki wyrobią jak na razie czekam:) było 2 razy: 150 i 300...
opiate warrior pisze: Fajnie, że spróbowałeś kody ;] Już nie mogę się doczekać aż będziesz sam jeździł na Grochów po brauna, i po pompki do apteki całodobowej ;]
Bo właśnie pierwszym objawem, że się wpierdalasz jest gadanie typu: "tylko raz w miesiącu", "tylko jak dziewczyna nie da mi dupy", "tylko jak będę miał zły dzień".
Jednak teraz jest to coś na specjalne okazje , i ostatnio było około miesiąc. Jest to coś na specjalne okazje słodkie lenistwo , więc wszystko zależy od człowieka
Ale być może w weekend zarzuce jeszcze raz półtora paczki thio i dopiero na 3 raz ekstrakcje z antka (który kisi sie pod szafką już ponad miesiąc i czeka na swoją kolej :-D ) ...powinno teoretycznie już zadziałaż :)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/flysky.jpg)
Może być nowym fentanylem. "Flysky" rozprzestrzenia się w USA
Nowy śmiertelnie niebezpieczny narkotyk rozprzestrzenia się w Stanach Zjednoczonych. Pojawił się m.in. na ulicach Chicago, Filadelfii i Pittsburgha. "Flysky" to heroina zmieszana z medetomidyną - środkiem uspokajającym stosowanym w weterynarii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marihuana-i-psychodeliki-leczenie-zaburzen-odzywiania-860x484.jpg)
Marihuana i psychodeliki oceniane najwyżej w leczeniu zaburzeń odżywiania
Czy marihuana i psychodeliki mogą zrewolucjonizować leczenie anoreksji i bulimii? Nowe badanie opublikowane przez Amerykańskie Towarzystwo Medyczne (AMA) wskazuje, że pacjenci oceniają konopie i klasyczne psychodeliki jako najskuteczniejsze substancje w łagodzeniu ich objawów.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/gdfgdfgdfg-1038x1038.png)
Marihuanoholik – nowa definicja dla nowego języka debaty o uzależnieniu
W świecie, w którym alkoholik nie jest „ćpunem”, tylko „osobą z chorobą alkoholową”, a osoby uzależnione od leków otrzymują wsparcie zamiast pogardy i aresztów – czas również na zmianę języka wokół marihuany, która prędzej niż później zostanie w Polsce zdepenalizowana. Dlatego proponujemy wprowadzenie nienaukowego terminu „marihuanoholik” – jako neutralnego określenia osoby, która straciła kontrolę nad swoim używaniem marihuany i odczuwa tego konsekwencje w codziennym życiu. Zaznaczamy, że definicja ta nie ma zastąpić klasyfikacji medycznej, a jedynie usunąć stygmantyzację.