Stąd moje pytanie, czy ktoś z was miał akie skutki uboczne po gabapentynie i wie jak można sobie z nimi radzić? Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie rady i pomoc, bo nie mogę funkcjonować w takim stanie (szczególnie ze względu na pracę) :wall: .
z drugiej strony 900mg gabapentyny to nie jest duzo.
Od siebie dodam, że w combo z pregabaliną spisuje się bdb na napięcie mięśniowe i nerwicę, a i bombka pojawiająca się po 2-3h znakomita, podobna do tej pregabalinowej z początku leczenia. Założę się, że tolerka rośnie podobnie, ale na efekt rekreacyjny, bo leczniczy to inna para kaloszy.
Bardziej sedatywna i mniej wpływająca na nastrój od pregaby. Wiemy, że to prekursor GABA, ale gdyby tak nieco humorystycznie porównac do benzo, to pregaba jest biegającym lorkiem do działania, baśnią a gabapentyna popłyniętym relanium na pełnym chillu, czyli mniejsza rekreacja ale relaks miodny.
Dawki na początek 600-900mg.
Przyjemnych odpływów, bo to doprawdy wykwintny relaks amerykański i niedocenione narzędzie! Yo!
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
Dzisiaj z rana zapodałam ok.1000 mg i 2 mg alpry, jest narazie chillowo.
Fajny specyfik.
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Co dzieje się w mózgu pod wpływem psychodelików? Nowe badanie daje odpowiedzi
Psychodeliki mogą sprawiać, że ludzie doświadczają siebie i świata w uderzający sposób – kształty ulegają przeobrażeniom, dźwięki zniekształceniu, a niekiedy dochodzi nawet do zaniku poczucia własnego „ja”, zjawiska określanego jako „ego death”. Jednak to, co dokładnie dzieje się w mózgu, by wywołać takie wrażenia, wciąż nie jest w pełni zrozumiałe.
Zanieczyszczenie wody kokainą zmienia zachowanie łososi na wolności
Pod wpływem zawartej w ściekach kokainy, a zwłaszcza jej metabolitu, młode łososie atlantyckie pływają dalej i rozprzestrzeniają się na większą odległość – informuje pismo „Current Biology”.
Nastolatek sprzedawał narkotyki kolegom. Pomagała mu 13-latka
Policjanci z Oruni rozpracowali sprawę, która zaczęła się od niepokojącego zgłoszenia o 13-latce handlującej narkotykami wśród rówieśników. Szybko okazało się, że dziewczynka nie działała sama. Jej "szefem" był 18-latek.
