Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
scalono - polymerase
Moze to nie droga bez odwrotu, tylko zawieszenie czasu. A Oxy nie będą pieprzyc że za mocne do używania bez hospitalizacji tzn w domu? Może są jakieś kodowe czy trampkowe specjały?
Jeżeli czytając moje posty uznałeś opiody za fajne, przepraszam. Byłam strasznie nieodpowiedzialna w czasie swojej aktywności tutaj.
Trzymajcie się ciepło.
Wszystkie najważniejsze opio zostały opisane; kodeina, oksykodon, morfina, heroina (test wykonany przez Ciebie ostatnio, ten temat ma potencjał aby zrobić tam obszerniejsze faq), jedynie przejrzyste faq do fentanylu by się mogło przydać. Tramal niby też ok ale o fencie bardziej by się przydało IMO. Ale nie wiem czy Ty lubisz fenta i chciałabyś się bawić w takie faq ;-) Zmodyfikować opis Oxana, dodać zdjęcia i by był profesjonalny artykuł.
Jeżeli czytając moje posty uznałeś opiody za fajne, przepraszam. Byłam strasznie nieodpowiedzialna w czasie swojej aktywności tutaj.
Trzymajcie się ciepło.
Nalokson wiadomo zmniejsza zaparcia to jest plus , jakie są minusy tego combo.
WRR. zdecyduj się, czy tilydyna, czy jednak oxyduo... Widze, że zedytowałes posta...
Oxyduo to taka sama ilość oxy jak w tabletkach. Na dłuższa metę jak walisz p.o. nie ma żadnej róznicy czy jest to oxyduo, czy oxycontin. Oczywicie oxyduo nie przerobisz na i.v., ale z tego co piszesz, nie interesuje cię ta opcja. Ilośc susbtancji (oxy jaką zjadzasz jest w tym i tyn przypadku taka sama).
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/1460x616.jpg)
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/175-284921000.jpg)
Wpadli w trakcie transakcji
Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali narkotykowy duet. Mężczyźni wpadli w trakcie transakcji, która odbywała się na jednym z parkingów w Wólce Kosowskiej. Na posesji 49-letniego obywatela Ukrainy, policjanci znaleźli uprawę marihuany. Krzaki konopi indyjskiej zostały zabezpieczone. 44 i 49-latek usłyszeli zarzuty karne oraz zostali objęci policyjnymi dozorami.