Po prostu nie dałem rady doczłapać się do puszki monstera i speeda, peszek, jeszcze mnie z domu nie chcieli wypuścić bo stwierdzili, że mam za grubo i zasnę gdzieś zamiast zrobić to co chciałem.
No tolerkę mam niską bo unikam benzo bo nie chce dziur w pamięci na stałe mieć wole sobie reperować mózg niż zakrywać non stop objawy.
Jednak ta substancja jest na tyle ciekawa, że porzucę chyba wszystkie inne benzo (jak stanieje).
Nie mieszam z alko. Już nie, bo nie warto i już!
24 marca 2018BlackHoodie pisze: Znacie może czas półtrwania tej substancji, jutro będę testował to podzielę się opinią.
https://scholar.duckduckgo.com/scholar?q=flualprazolam - dwa wyniki, zaden z nich nie dotyczy tego benzo.
edit:
btw, nie ludzcie sie, ze to to rc alprazolam. podobny jest tylko z nazwy (no ok, to i to benzodiazepiny). dla przykladu diazepam i diklazepam (chlorodiazepam) maja inny profil dzialania. pierwsze pewnie znacie, drugie metabolizuje sie do lormetazepamu i lorazepamu, dwa apteczne benzo, ale jednak inne.
Flualpra mocny syf, jak apteczna wersja się wam podobała to to też przypadnie do gustu. Działa mocniej i trochę dłużej, możliwe że troszkę większą depresję oddechową powoduje ale ja dowaliłem opio i piwko czy dwa wpadły i dopiero zauważyłem odczuwalne spowolnienie oddechu, sama takiego problemu nie powodowała - więc miejcie to też na uwadze. Dla mnie przeciwlękowo to za mocne, idzie to w kierunku "jestem bogiem" a nie "jest spoko, dam radę" jak z eti. Rekreacyjnie się nadaje bardzo dobrze. Nie wiem jak z wcześniejszymi sortami, brałem żółtego pillsa deklarowanego na 1mg i według przeliczników na apteczną alprę i moich doświadczeń z nią to raczej się zgadza. Wrzuciłem całego na raz, bez tolerki na benzo i było grubo, tak jak się spodziewałem. Dość amnezyjne. Dobre gówno, mam nadzieję że zabawi na dłużej w asortymencie vendora inspirowanego głośnym filmem Mela Gibsona.
The dream is gone
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Trump podpisuje nakaz przyspieszenia badań nad lekami psychodelicznymi
Trump podpisał w sobotę rozporządzenie wykonawcze mające na celu złagodzenie ograniczeń badawczych dotyczących leków psychodelicznych, takich jak psylocybina i LSD, dążąc do przyspieszenia badań nad ich potencjałem w leczeniu chorób psychicznych.
Koniec ery alkomatów. W polskich firmach zaczyna się era narkotestów
Kilkanaście lat temu problem używek w miejscu pracy kojarzył się niemal wyłącznie z alkoholem. Kontrola trzeźwości, alkomaty, procedury odsuwania pracownika od obowiązków – to wszystko zamieniło się w standard w wielu branżach. Dziś jednak punkt ciężkości wyraźnie się przesunął. Coraz częściej mówi się nie o alkoholu, lecz o narkotykach i innych substancjach psychoaktywnych. Wydaje się, że ta zmiana nie jest przypadkowa, ale wpisuje się w szerszy trend społeczny, szczególnie widoczny w młodszym pokoleniu.
Jak kawa wpływa na oś jelita-mózg?
Naukowcy z University College Cork postanowili dogłębnie zbadać mechanizmy stojące za pozytywnym wpływem kawy na oś jelita-mózg. Wyniki badań, opublikowane na łamach Nature Communications pokazują, w jaki sposób regularne picie kawy i kawy bezkofeinowej wpływa na mikrobiom jelit, a co za tym idzie, na nasze zachowanie oraz poziom stresu.
