Nie rozmawiamy o vendorach w dziale innym niż Sprzedawcy+. Ostrzeżenie słowne, następnym razem WARN. /neurobiolog
Pij eter, będziesz wielki
Posiąść wszelką wiedzę leży w zasięgu możliwości człowieka ~ Leonardo da Vinci
Szukaj mnie na: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
[mention]blackgoku[/mention] w piątek najprawdopodobniej będę miał dostęp do waporyzatora. Czyniłeś więcej prób tą techniką, niż to, co opisałeś? Celować w 150-160*C?
[mention]Annihilator[/mention], użyj 160st.C . To jest idealna temperatura.
Posiąść wszelką wiedzę leży w zasięgu możliwości człowieka ~ Leonardo da Vinci
Szukaj mnie na: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
27 listopada 2017blackgoku pisze: same główki kwiatków suszonych
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
Zrobiłem sobie ostatnio mini-maczanę z 5mg 4-HO-MIPTa na kocimiętce i wypaliłem (zapalniczką).
Nie poczułem nic. Rozłożyło się zanim dotarło do płuc.
Jeżeli nasza Tagetes Lucida zawiera tryptaminy lub inne nietrwałe substancje aktywne to efekt będzie taki sam.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
olejku eterycznego oraz flawonoidom tageton, tagetyna. Ostatnio
udowodniono w warunkach modelowych aktywność
przeciwdepresyjną, chociaż nie jest jasne które związki za ten fakt
są odpowiedzialne -(Guadarrama-Cruz, Journal of Ethnopharmacology, 120(2), 277-281.
Czyli co najmniej 3 substancje nie jedna
Mix tworzy klimat.
Teraz w jakiej temperaturze rozkłada się tageton i tagetyna.
Mix z nikotyna wzmacnia działanie na OUN nikotyny.
Jeszcze dodatkowo trzeba dodać,ze Aksamitka zawiera inne substancje możliwe, ze ma też tryptamine nie można tego całkowicie i bez sprzecznie wykluczyć.
Opis:
https://drugs-forum.com/threads/tagetes ... gon.23400/
Edit: nie łączyć z Gou Teng efekty x3 mocniejsze chodzi o nalewkę z Gou Teng powyzej standardowych 3 kropli bo hipno efekt i psychodela nawet fajna ale lepiej nie bo zasnęłam w pokoju i później nie wiedziałam dlaczego tu jestem w Tym pokoju i co się stało tyle.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/amfoschron.jpg)
Budowali z kostki brukowej... schowek na amfetaminę. Policjanci zatrzymali 27-latka z narkotykami
W niedzielę, 13 lipca br., gostynińscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego, który posiadał przy sobie amfetaminę. Narkotyki odnaleziono w prowizorycznej budowli z kostki brukowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannanxiety.jpg)
Koniec z lękiem po THC? Ten popularny terpen może być kluczem
Czy zdarzyło Ci się kiedyś poczuć niepokój lub lekką paranoję po użyciu marihuany? To częste doświadczenie, zwłaszcza przy mocniejszych odmianach, bogatych w THC. Od lat w branży konopnej krąży teoria „efektu otoczenia”, która sugeruje, że inne związki w roślinie mogą łagodzić te negatywne odczucia. Do niedawna była to jednak głównie opowieść. Teraz mamy twarde dowody.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainehq720.jpg)
Zniknęło 400 kg kokainy. Policjanci objęci śledztwem
Biura dwóch policjantów z Biura ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej we francuskim Nanterre oraz ich domy zostały przeszukane przez IGPN (Wydział Wewnętrzny Inspektoratu Policji) w związku ze sprawą „Trident”. Chodzi o zaginięcie blisko pół tony kokainy. Według informacji „Le Parisien”, przeszukania przeprowadzono w biurach dwóch policjantów z wydziału antynarkotykowego oraz w ich domach. Zarekwirowano także ich tablety i komputery.