Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
28 lipca 2017muszka009901 pisze: O jakiej porze jest największa szansa że coś znajde? Nigdy nie szukałem tak na desperata nie znając nikogo, ale teraz to konieczność.
Chyba znasz zycie "cpaka" i wiesz jak ono wyglada jesli jestses z branzy to po co glupio pytasz.... Sa godziny kiedy idzie sie na zarobek sa kiedy kupuje. A z reguly dealer dziala w wyznaczonych porach.
Ulica B. 9-22
Ulica S. 8-23
Ulica N. calodobowo
I wiele innych miejsc w roznych godzinach.
Wiesz od ktorej dziala program kiedy mozna spotka ludzi i .... wyjeb...e :-D
Troche z dupy to pytanie. Nie sadzisz??? No chyba ze jakis nowy narybek na komendzie swiezo po Szczytnie i nie bardzo ogarnietym sie jest... :nuts:
Co to za pytanie no nie moge... :wall: :wall: :wall:
Okolice "trojkata"
I tak jak ktos wczesniej wspominal.... jakosc taka se zeby nie powiedziec gowniana za to ilosciowo wiecej niz przyzwoicie - co w sumie moze na jedno wychodzi.
Kolor materialu bardzo jasny proch co raczej swiadczy o duzej ilosci wypelniacza...
Ale przynajmniej na miejscu i szybko dostepne. Choc jesli mialbym wybor to do warszawskiego sortu sie nie umywa. No ale te wycieczki, przesylki czas oczekiwania zabija przyjemnosc.
A moze ktos ma/zna miejsce/temat we Wro lepszy/dobry , nie jest przypalowcem/psem czy innym kundlem i jest w stanie udzielic informacji. Pytanie ogolne na forum.
Jest ktos w ogole jeszcze tu z Wro kto zyje i funkcjonuje czy nikomu juz sie nie chce klepac w klawisze i udzielic pewnych informacji.
BTW ludzie czytajcie poczte, zagladajcie na skrzynki pocztowe , do kontaktow... bo nie wszystko mozna powiedziec na forum a nie raz czeka na was/nas jakas wiadomosc...
A skoro nawet Kuba Wojewodzki reklamuje polska Hellene to jednak cos w tym musi byc... haha H-rulez ....chyba troche mnie ponioslo :)
------------------------
29 lipca 2017chriskatowice pisze: Na ulicy na której jest program metadonowy, coś się ruszyło, uwaga na Psy z Jagiellońskiej, bo wyciągają jak wyjdziesz z bramy, tak więc z wolna i ostrożna. Wyjebki na dzień dzisiejszy straszne. Gdybym miał powiedzieć jakiej jakości się pojawiło to powiem tak: w skali 1-10 to 6,5, bo ładnie pływa po lotnisku, dobre w smaku, ale jeśli nie jesteś znany to dostaniesz z wypełniaczem, do każdej setki dosypują 10 gram wypełniacza za 100 złotych ot tyle powiem. Klepie dobrze, ale ja tylko palę, spać sie chce. Odkąd pozawijali tych wszystkich Tadzikowych, Kamilków to dobry sort jest tak naprawdę w dwóch miejscach i to dostępny 24h. Na pomorzu koleżko to nie ma generalnie towaru, chyba, że prywatna inicjatywa. Na Śląsku także prywatny import. Ale ostatnio stają się bardzo popularne przesyłki kurierskie, wpłata i wysyłka, ale to tak na marginesie. Pozdro dla wszystkich.
No i grubo poleciales z tymi Tadzikowyki.... :-D . hehe ... no wiadomo o co chodzi i wtajemniczeni kumaja ale "postraki" pewnie do tej pory zachodza w glowe co autor mial na mysli... :old: . No i psy pewnie tez maja niezlu ubaw jak czytaja...
Ale dobrze ze sa jeszcze tacy ludzie gdzie wiadomo ze jestes swoj czlowiek i wiesz o czym mowisz...
Znaczy stara gwardia jeszcze istnieje....mimo ze dawno mnie w Stolycy nie bylo .
BTW. jak sytuacja teraz wyglada? Cos dobrego jest? bo tak jak wspomnialem we wczesniejszym poscie - Wroclaw to kupa jesli chodzi o jakosc i nie umywa sie do Wawy...
Scalono. taurinnn
już kolejny raz próbujesz dodać post związany z bezpośrednim handlem. Akceptuje bo z tego jeszcze nic nie wynika, ale przypominam, że na forum obowiązuje zakaz handlu i do tego jest odpowiedni dział, musisz trochę pobyć na forum, żeby do niego mieć dostęp /pomasujplecki
17 sierpnia 2017papajfranciszkanin pisze: Jak jest z dostępnością w Piotrkowie Trybunalskim. Bo wiem że gandzi tu jest sporo, troszkę amfy. A hery jakoś nie widać, może nie znam nikogo, eh.
jakby co to priv
email: 853156@protonmail.com
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina
