Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1686 • Strona 147 z 169
  • 216 / 39 / 0
Taaa over 9000 rzeczy miały być nie do zbicia przez benzo a po antyhistaminach 1 generacji i najchujowszym pseudobenzo można było normalnie spać.
Poza tym pierdolenie ludzie żrą moklobemid z sele i normalnie śpią a nie mają czym w teorii rozkładać katecholamin.


W jaki sposób to wapować? Wywala dopaminę? Czy kolejne serotoninowe gówno?
GŁOSUJ NA PARTIE RAZEM JEŚLI CHCESZ DEPENALIZACJI, NIE KUPUJ NIC Z AKCYZĄ!
  • 9666 / 1903 / 2
[mention]FarmieGolda[/mention]pisz tak, żeby to można było zrozumieć.
Poza Tym fachowiec powinien wiedzieć, że
- Od nadmiaru katecholamin można być sennym


Poza tym nie rozmawiamy o kumplu, kumpla, cioci Tylko o faktach.
post2233793.html?hilit=Fluoromet#p2233793
Tu masz "serotogenik" no,ale tak już jest jak się nie odróżnia wylewa dopaminy od inhibicji.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 880 / 365 / 6
Jak to ładnie już zauważono, 4-FMA nienawidzi tolerki. To prawda. Dziś zrobiłam na sobie eksperyment, który potwierdzić miał jak bardzo chujowe jest 4-FMA na tolerze.

O tolerze więc słów kilka:
- wciągane praktycznie co tydzień 3+ gramy różnych rzeczy
- 2-3 dni przerwy i znowu 2-3 walenia
- zeszły tydzień przerobiony 1 gram a-PIHP i 1 gram HEX-EN

Dzień przed walone 200 mg a-PIHP.

Załadowano 200 mg 4-FMA rozpuszczone w wodzie na pusty żołądek (ostatni posiłek ~4h wcześniej). Po około 30 minutach faza była już w szczycie, bez żadnego rushu - po prostu stopniowo aż nie wiesz kiedy wchodzi. Bardzo dobre do robienia czegoś - nawet nie zauważasz upływu czasu, ale jest to dość podobna mania do dopaminowych beta-ketonów, a w każdym razie bardzo trudna do odróżnienia. Kolejne 100 mg podzielone na 3 wrzutki sniffem. Sniff sytuacji nie polepszył, a w zasadzie pchął w kierunku większego kardiorozjebania.

Wiem że marnacja materiału, ale for science, mam na to papiery i każdy sąd mnie wybroni :)
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 28 / 6 / 0
W awaryjnych przypadkach polecam do nauki, dawka 50mg oral, po 8 godzinach kolejne 30mg (z powodu niepewności sortu i wynikających z tego obaw przed zejściem) i jazda na egzamin.
Mobilizacja, clear-head, myślenie twórcze. Pamiętałem chyba wszystko, co przerobiłem, a w sumie nauki siadło 16 godzin in a row. Prawdopodobnie to dojadanie 30mg z rana mogłem sobie darować, bo bez problemu funkcjonowałem do samego wieczora. Sen długi, spokojny, a egzamin zdany :-D
Ale to jak wyglądałem między ludźmi i poranne fale potu były ciężkim przeżyciem. Mając świadomość tego na ustny bym się nie odważył ^_^
  • 454 / 39 / 0
Re: 4-FMA
Nieprzeczytany post autor: jqsxx »
Czy jeśli w poprzedni weekend brałem 150mg 4cmc, ale wcześniej miałem 3 tygodnie przerwy od jakichkolwiek dragów, to w ten weekend 4-FMA porobi jak należy?
  • 196 / 7 / 0
jeszcze minimum tydzień
Uwaga! Użytkownik Norweski nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 9666 / 1903 / 2
14 września 2017Gammakaroten pisze:
W awaryjnych przypadkach polecam do nauki, dawka 50mg oral, po 8 godzinach kolejne 30mg (z powodu niepewności sortu i wynikających z tego obaw przed zejściem) i jazda na egzamin.
Mobilizacja, clear-head, myślenie twórcze. Pamiętałem chyba wszystko, co przerobiłem, a w sumie nauki siadło 16 godzin in a row. Prawdopodobnie to dojadanie 30mg z rana mogłem sobie darować, bo bez problemu funkcjonowałem do samego wieczora. Sen długi, spokojny, a egzamin zdany :-D
Ale to jak wyglądałem między ludźmi i poranne fale potu były ciężkim przeżyciem. Mając świadomość tego na ustny bym się nie odważył ^_^
Genialna substancja do pracy.
Wrzuciłem karmę bo, najważniejsze to odpowiednie podejście do substancji.
100mg do celów zawodowych.
19 września 2017jqsxx pisze:
Czy jeśli w poprzedni weekend brałem 150mg 4cmc, ale wcześniej miałem 3 tygodnie przerwy od jakichkolwiek dragów, to w ten weekend 4-FMA porobi jak należy?
Najwyżej złapie Cie senność.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 427 / 43 / 0
Ja tego do pracy nie widzę.
Po pierwsze to musiałem z tym walczyć, bo szybko przechodziło w ciecz.
Po drugie to dawki 200+ tak rozleniwiają, że aż sam się zdziwiłem. Po jakimś czasie, nie wiem, może max. 3-4h od wrzucenia - tak serotonina mnie zalała, że nie byłem w stanie nic zrobić i zasnąłem.
  • 9666 / 1903 / 2
Dlatego w grę wchodzi głównie podanie sniff i to w ilości maks 100mg.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 427 / 43 / 0
No fakt jest taki, że jest to strasznie ciekawa substancja ;) Tak jak mówisz małe dawki dają wyłącznie pobudzenie, natomiast po przekroczeniu pewnej bariery cząsteczka tak wali po serotoninie, że aż samo MDMA mogłoby się powstydzić :D
ODPOWIEDZ
Posty: 1686 • Strona 147 z 169
Newsy
[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.