The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
używaj bardziej zrozumiałych sformuwań - aire
Od siebie dodam, co działa na paroksetynie 30mg, wcześniej 20mg:
-alkohol (gorzej wchodzi, łatwiej upija i trzeba uważać, ogólnie lepiej nie pić jak się leczy)
-Benzodiazepiny (nie wiem jak działa bez, bo brałem tylko podczas kuracji lekami)
-3-CMC (nie wiem jak działa bez, bo brałem tylko podczas kuracji lekami)
-4-HO-MiPT, miprocyna (nie wiem jak działa bez, bo brałem tylko podczas kuracji lekami)
-trawka (spokojniejsza faza, brak schiz i wkrętów)
-kodeina (trochę słabiej, ale działa)
Miksy takie jak:
Benzodiazepiny + alkohol (niebezpieczny miks, ale paroksetyna mało wpływa na działanie)
kodeina + alkohol (bezpieczny miks, paroksetyna osłabia działanie kodeiny)
kodeina + alkohol + Paracetamol + difenhydramina (ogólnie niebezpieczny miks, miałem problemy z oddychaniem, tylko dla osób z wysoką tolerką.
3CMC + alkohol + Benzodiazepiny (niebezpieczny miks, ale paroksetyna nie wpływa aż tak mocno na działanie, osłabia trochę euforię po 3CMC i gorzej znosimy upojenie alkoholowe, benzo pomaga na zjazd po 3-CMC)
Ogólnie nie miałem dużych problemów w tych miksach, oprócz kilku problemów z oddychaniem po miksach z kodeiną. Oczywiście bierzesz na własną odpowiedzialność. Jestem dość doświadczony, dlatego na mnie może działać dobrze, a Ty możesz skończyć na ostrym dyżurze. Nie mniej jednak żaden z miksów nie powinien być niebezpieczny w połączeniu z paroksetyną (najwyżej coś słabiej zadziała).
Ogólnie jak się leczysz to nie ćpaj. Tak ku przestrodze. Sam leczę się i ćpam, więc róbta jak chceta.
Benzo w testach to: głównie alprazolam w dawkach 1-5mg, Clonazepam w dawkach do 8mg, etizolam do 2mg, clonazolam 0,5mg.
Miksowane były alprazolam i klonazepam (najwięcej 4mg + 4mg), oraz etizolam + clonazolam (2mg + 0.5mg)
paroksetynę biorę raz dziennie, w dawce 20mg (wcześniej 30mg) w postaci leku Arketis. Kosztuje coś koło 20zł bez refundacji, z refundacją jakieś 10zł.
Brałem przez krótki okres czasu Olanzapinę, jednak nie wypowiem się na jej temat, bo było to zbyt krótko by ocenić. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że dawka 5mg dziennie mnie nie przymulała i funkcjonowałem normalnie. Strasznie po niej tyłem. Spało mi się bardzo dobrze, ale jak wyżej napisałem, nie byłem senny.
Mam nadzieję, że docenicie to jak się poświęciłem dla testów (hehe, to dopiero poświęcenie :D ), oraz to, że dość szczególnie to opisałem. W razie pytań pisać do mnie na mejla, na czacie, albo tutaj w temacie (na mejla najpóźniej pewnie zobaczę).
Posiąść wszelką wiedzę leży w zasięgu możliwości człowieka ~ Leonardo da Vinci
Szukaj mnie na: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
scalono - aire
wale 300 wenli 150 anafranilu 20 paro do tego 5 selegiliny 50 pirybydely i olanzapine 5 na noc i kwete na sen mama koko klassic 3cmc i hexedron i klony wssyzstko dziala w jakims sensie jest euforia wczoraj sie tak porobilem ze mnie szef wyjebal z pracy a potem siue taczalem po czym moglem sie tak taczac zeby az tak nie ogarnac ? dzis wale znow ale uwazam na dawki i myse ze mnie nie porobi znow bo do pracy na 15
ps. nie chche strasznie wyplukac serotoniny bo mnie mysli zaczna dreczyc mysle ze nie wyplukam skoro sie czuje git nawet po wczoraj xd
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/euda_2025.png)
EUDA 2025: Depenalizacja marihuany jako rekomendacja dla krajów UE
Analiza raportu „European Drug Report 2025 – Cannabis”.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjheart2.jpg)
Jak marihuana niszczy serce
Na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Francisco wykazano, że przewlekłe używanie konopi - niezależnie od tego, czy są one palone, czy przyjmowane w jakimś jadalnym produkcie - wiąże się z istotnym ryzykiem dla układu sercowo-naczyniowego.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/dopalamy.jpg)
Powracająca moda na dopalacze. RPD apeluje o sprawną interwencję
W sprawie edukacji dzieci i młodzieży na temat substancji psychoaktywnych zwróciła się Rzeczniczka Praw Dziecka do Ministry Edukacji. – Z rosnącym niepokojem odnotowuję kolejne doniesienia medialne alarmujące o powracającej wśród dzieci i młodzieży modzie na dopalacze. Prawdopodobnie szeroka dostępność tych nielegalnych substancji – sprzedawanych m.in. poprzez Internet – oraz ich relatywnie niska cena sprawiają, że środki zastępcze oraz nowe substancje psychoaktywne zyskują coraz większą popularność, także wśród młodych ludzi – wskazała Monika Horna-Cieślak w piśmie do MEN z 2 czerwca.