Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
Gargamel pisze: Na pierwsze 3-4 razy bierze sie 100-200mg co kilka dni zeby wyrobic receptory, a pozniej mozna kombinowac z wiekszymi dawkami.
Od czego to moze zalezec?
Ps. pierwszy raz zadzialal na mnie jakis opiat/opioid i naprawde jest to bardzo mile, ale niechce sie w to wjebywac, przerwy bede robil conajmniej 2 tyg czasami pewnie wieksze, poniewaz jak zadziala jak nalezy to odrazu sie chce wiecej tego stanu...
Trzeba byc (sory za wyrazenie) idiota zeby 600mg na pierwszy raz ladowac
Gargamel:
Na pierwsze 3-4 razy bierze sie 100-200mg co kilka dni zeby wyrobic receptory, a pozniej mozna kombinowac z wiekszymi dawkami.
Potwierdzone to ?
Jak ktos nie mial wczesniej do czynienia z opiatami to trzeba wyrobic na poczatku receptory (dotyczy 90% przypadkow imho). Ja na pierwszy raz wzialem 250mg i odczulem blogosc i niesamowita euforie (druga i trzecia faza byly najpiekniejsze mimo to). Mnie to nie tyle cieszy, ze wala ludzie po 500mg i wiecej na pierwszy raz i mowia, ze beznadziejna faza, bo gdyby odkryli jego prawdziwy urok mogliby sie niezle wjebac. Dlatego najlepiej nie probowac w ogole, a jesli juz to zaczynac od malych dawek jak pisalem wczesniej. To tyle ode mnie.
Ale wracajac do tematu lubicie laczyc te dwie substancje i w jakich ilosciach jak cos?
Do tego moze jeszcze dojdzie thc ale chce zobaczyc wasze zdanie.
Gargamel pisze:Gargamel]
Recoba
Potwierdzone to ?
Jak ktos nie mial wczesniej do czynienia z opiatami to trzeba wyrobic na poczatku receptory (dotyczy 90% przypadkow imho). Ja na pierwszy raz wzialem 250mg i odczulem blogosc i niesamowita euforie (druga i trzecia faza byly najpiekniejsze mimo to). Mnie to nie tyle cieszy, ze wala ludzie po 500mg i wiecej na pierwszy raz i mowia, ze beznadziejna faza, bo gdyby odkryli jego prawdziwy urok mogliby sie niezle wjebac. Dlatego najlepiej nie probowac w ogole, a jesli juz to zaczynac od malych dawek jak pisalem wczesniej. To tyle ode mnie.
ale jak Ci się nie spodobało to bardzo dobrze, tramadol naprawdę wciąga :] swoją drogą, zanim się spróbuje jakiejś substancji to trzeba coś o niej wiedzieć, a nie wpieprzać tabletki bez żadnego pojęcia o ich działaniu.
Fazobaniel pisze: Jak sie sprawdza w waszym przypadku mix tramadolu z dxm?
potoków wy źródliska i ty, falo morza
rytmiczna, i ty ziemio, wszystkich nas rodzico,
i ty wszechwidzącego słońca krągłe lico,
spojrzyjcie, jakie znoszę, bóg, od bogów znoje!
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/b/b9b8056b-9308-4cbc-af20-629ff08fa895/LvJM1q.jpeg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20251017%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20251017T065801Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=2dfab0f8b436eb921e1cb42670703662b48dab9d10592e804cec8c1bbf4ced3f)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/kepinski.jpg)
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/fear-and-loathing-in-las-vegas-car.jpg)
USA: Co czwarty kierowca, który zginął w wypadku, był pod wpływem marihuany
Nowe badanie przeprowadzone w stanie Ohio pokazuje, że ponad 40 proc. kierowców, którzy zginęli w wypadkach drogowych, miało we krwi THC – substancję psychoaktywną zawartą w marihuanie. Średnie stężenie było wielokrotnie wyższe niż poziom uznawany za bezpieczny.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sebastian_fabijanski.jpg)
"Niemyte dusze / Narkotyki" - teatralna podróż w głąb ludzkiej psychiki
Spektakl odbędzie się 17 października 2025 roku (pt) w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie. To propozycja dla każdego, kto poszukuje w teatrze głębi, refleksji i intelektualnego wyzwania. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/davidnutt030118.jpg)
15 lat niechcianych badań. A teraz nowa rewolucja w psychiatrii
Specjalista z Wielkiej Brytanii nie ma wątpliwości, że jesteśmy świadkami nowej rewolucji w psychiatrii. Psychodeliki, jak psylocybina i MDMA, zdobywają coraz większe zainteresowanie naukowców w leczeniu depresji i innych zaburzeń psychicznych.