Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 2 z 5
  • 672 / 126 / 0
tur3k pisze:
Przecież czysta (...) kokaina nie siada mocno na ciało.
nieładnie, nie kłam. :)
Uwaga! Użytkownik Nozer jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2948 / 247 / 0
Miałem na myśli sniff normalnej dawki, po której czujesz rush i godmode, a nie szczura długości stołu po którym jesteś gdzieś na orbicie z totalnym nieogarem (na koksie to pewnie też możliwe - za wysokie dawki dopaminy powodują paranoje i lęki) - przedawkowanie wszystkiego ma swoje skutki uboczne, pewnie nawet witaminy C :) No i mowa o jednorazowej jeździe zdrowego na ciele człowieka, a nie kogoś z chorobami układu krążenia.
  • 2877 / 266 / 0
po normalnej dawce dobrego koksu (100-150 mg) naprawdę mocno czuć wjazd na serce
  • 672 / 126 / 0
nie chodzi mi o to czy czujesz czy nie. zerknij na badania, nawet male dawki, ktorych zupelnie nie czujemy rozpierdalaja okolice sercowe.
Uwaga! Użytkownik Nozer jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Witam.
Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem jak ja
Po 0,2 g kresce minie 20min i strasznie boli mnie brzuch uczucie takie jak by ktoś napompował go mocno powietrzem
sprawdzałem różne źródła i zawsze to samo a u znajomych jest ok
Wiecie o co chodzi ? i jak pozbyć się tego problemu
W ogóle czy to normalne ?

przeniosłem posta do odpowiedniego tematu - WRB
  • 3 / / 0
07 września 2016Nozer pisze:
nie chodzi mi o to czy czujesz czy nie. zerknij na badania, nawet male dawki, ktorych zupelnie nie czujemy rozpierdalaja okolice sercowe.
to ze kokaina jest stymulantem nie podlega kwesti.
Jak kazdy stymulant podnosi ciesnienie, puls itp.. nie ma nic dziwnego w tym ze mamy sporo wyzsze cisnienie czy tachykardie.
napewno jest kardiotoksyczna z wielu wzgledow, ale zwroc uwage, ze wiemy o tym bo jest calkiem dobrze zbadana.

teraz wez na druga strone. np....2fa, beta ketony , masakratora hexena...... nie potrafie odpowiedziec co jest bardziej szkodliwe. Moge tylko powiedziec
z wlasnego doswiadczenia. Generalnie im substancja ma krotszy okres potrwania tym lepiej. amfa z kolei poza chyba podobna kardiotoksycznoscia dodatatkowo
bardzo obniza aptety i jest znacznie bardziej neurotoksyczna.

Mi generalnie A bardzo szkodzi, dluzej czuje sie po tym rozbity..z kolei bo dziwnym 3cmc...praktycznie czuje sie swietnie,
MDMA , generalnie mniej szkodliwa ale przez ok 24h czuc wplyw na uklad krwionosny z tym ze plusem MDMA jest fakt ze nie mozna tego wcinac codziennie. Wiec relatywnie OK
Np apteczny metylofenidat , czuje sie po tym fatalnie.
Nie chce tu wybielac krolowej, bo zdrowe to nie jest w ciagu napewno, ale praktycznie kazdy stymulant ma podobne konsekwencje, na plus tutaj krotki T1/2 w razie czego.
ktos tam wczesniej pisal o jakis betablokerach - radze unikac miksu , jesli juz to inbhitory ACE I i II chociaz to nie zalatwi pulsu napewno.
Jesli chcemy miec faze a nasz mozg ma robic 150% normy to musi dostac wiecej tlenu. Chyba kluczem do tego jest jednak zdrowy rozsadek i nie przeginanie, trzeba sie opanowac miec benzo pod reka i "NIE KUPOWAC NA ZAPAS" .
  • 3 / / 0
Nie wiedziałam, gdzie to zamieścić, ale myślę, że tutaj pasuje. Otóż po kokainie, po ok. 3-4 godzinach zażywania dostaję strasznych wzdęć, burczy mi w brzuchu jak cholera. Jakby mi lew tam siedział i ryczał.
Trochę głupio się z tym czuję wśród znajomych, gdy mój brzuch przewyższa głośnością rozmowy.
Ktoś oientuje się, od czego to może być? Czy może chujowy towar, a może zwyczajny głód, bo nie jem przez kilka godzin?
  • 188 / 37 / 0
16 kwietnia 2017Epsilone pisze:
a może zwyczajny głód, bo nie jem przez kilka godzin?
Odpowiedziałaś sobie sama. Żołądek czuje się pominięty więc postanowił zaśpiewać pieśń swojego ludu.
  • 1534 / 197 / 0
może to być chujowy towar , albo jesteś głodna. Najedz sie nastepnym razem i zobacz co sie bd działo jak nic to znaczy że byłaś głodna a jak to samo to towar
  • 2877 / 266 / 0
po kokainie paradoksalnie miałem parę razy "pacmana", zjedz coś i tyle
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 2 z 5
Newsy
[img]
Młoda kobieta znalazła portfel z narkotykami

Młoda mieszkanka Pisza przekazała policji znaleziony portfel, w którym oprócz dokumentów i gotówki znajdowały się narkotyki. Dzięki jej reakcji funkcjonariusze szybko ustalili właściciela zguby i zabezpieczyli kolejne środki odurzające

[img]
Konopie skuteczne w leczeniu migreny – pierwsze badanie kliniczne z placebo!

Według danych z badań klinicznych przedstawionych na dorocznym spotkaniu American Headache Society, inhalacja kwiatów konopi zawierających THC i CBD zapewnia skuteczniejszą ulgę w migrenie w porównaniu z placebo.

[img]
Jechał pijany na terapię i wpadł prosto na patrol

Poranki bywają trudne, szczególnie gdy w organizmie wciąż krąży wczorajszy alkohol. W Bartoszycach w piątek 22 sierpnia policjantki ruchu drogowego zatrzymały rowerzystę.