ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Myślałem( bo, jak się okazuje, każdy sensowny RCk o serotoninowym profilu jest w chuj neurotoksyczny) nad benzo i tramadolem. 2-c z tego co widziałem drogi, zbyt drogi.
bo, jak się okazuje, każdy sensowny RCk o serotoninowym profilu jest w chuj neurotoksyczny
Ciężko będzie Ci znaleźć coś, co jest mocno euforyczne, a jest zupełnie nietoksyczne. Z takich to 2C-B musiałbyś sobie znaleźć na darknecie, co gorąco polecam, bo to jedna z najbardziej lajtowych a zarazem najprzyjemniejszych i najbardziej euforycznych substancji, jakie dane mi było poznać.
Trochę gubię się w rozumowaniu, bo z jednej strony chcesz coś, co jest "mocno euforyczne" a z drugiej strony mówisz o "słabych RC". To jak w końcu?
Jeszcze MDAI jest spoko (też nieneurotoksyczne), ale to nie narkotyk, tylko narzędzie. Raczej nie służy, IMO, do ćpania.
Benzo nie są euforyczne, plus przy podejściu naćpać się benzo łatwo o wjebanie się.
Jak masz ten tramadol to bierz tramadol.
@Limitbreaker 18mg bromazepamu jest euforyczne, sam nie wierzyłem aż któregoś razu zaskoczyło :yay: Jedno z milszych wspomnień z benzo, zaraz po strzale majki z rolkami ze szkła :)
I tyle w temacie.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/0/035bd329-501c-4edc-85be-da15dd2f35ca/IMG_6160.jpeg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250713%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250713T033502Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=12818d9ae9cda7e06b464cbf388b02f8c8b22c041c6832627ac3898d8359049b)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/k0lumbijska_marynarka_wojenna.jpg)
Bezzałogowa łódź z internetem od Muska. Kartele coraz bardziej „smart”
Kolumbijskie służby wiele już widziały, ale ich ostatnie odkrycie zaskoczyło nawet weteranów walki z kartelami narkotykowymi. Marynarka wojenna tego kraju po raz pierwszy zatrzymała półzanurzalną, zdalnie sterowaną łódź do przemytu narkotyków. Jednostka była połączona z internetem przez system Starlink należący do Elona Muska.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/rcps_konferencja_mis05304.jpg)
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki
Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotyki-cbsp-30062025-768x376.jpg)
Rozbita grupa narkotykowa. Marcin K. odpowie za handel heroiną i kokainą wartą miliony
Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku stanie mężczyzna oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się międzynarodowym obrotem heroiną i kokainą oraz praniem pieniędzy. Śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, prowadzili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Gdańsku.