Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
W ogóle trochę to imo dziwne, bo czosnek blokuje enzym rozkładający DXM do DXO, czyli powoduje większe stężenie DXM, jednak trip po grejfrucie(grejpfrut blokuje rozkładanie DXO i zwieksza jego stężenie) moim zdaniem był ciekawszy i bardziej mentalny/mistyczny, natomiast po czosnku było jakoś tak 'pusto'. Jednak sam DXO podobno jest nieciekawy i prawie nie działa. Nie rozumiem trochę tego...
Co się stanie po Dextrometorfanie?
Ona jedyna, wierna dziewczyna - amfetamina buprenorfina
Myślałem, że to w strone sigmy szło.
Większy ogar. Nie po to się je deksa, żeby go z czosnkiem mixować, imo,
RIP Wintermute! <3
"Rutyna to rzecz zgubna "
Duce pisze:Warto ten czosnek stosować? Wpływa on w ogóle pozytywnie na nazwijmy to mistyczność tripu?
Jeśli chcesz odlatywać z łóżkiem przy muzyce, widzieć CEV'y oraz mieć ogólny rozpierdol (chociaż nieraz DEXiu wejdzie tak, że czuję się naspidowany i radosny niczym na MDMA) to polecam GREJP + DEX + MJ jak już mocno wejdzie na głowę. Moim zdaniem wtedy DXM wystawia nam całą swoją moc niczym na talerzu (;
Teraz wychowują się przy Panu Deksie
kalafon pisze:Ja tam Grejpa nie wale bo to za dużo zachodu
Poza tym teraz jest sezon na cytrusy i nawet u mnie w sklepie 24h są grejpfruty po 4 złote za kilo, więc nic tylko brać
Co się stanie po Dextrometorfanie?
Ona jedyna, wierna dziewczyna - amfetamina buprenorfina
Teraz wychowują się przy Panu Deksie
---------------------------------> PAJACYK.pl <----------------------------------------------------
@Ćbvn: zjadłem mnóstwo gejfiutów i ani jeden nie był smaczny, chociaż zawsze wybieram najbardziej dojrzałe. Gorzki to jeszcze spoko, ale przeważnie trafiam na takie co wypalają kwasem japę i żołądek. Takie są właśnie najlepsze:)
Tak, czosnku wystarczy jeden ząbek, by trip był zauważalnie inny. Tylko trzeba mieć doświadczenie, żeby wyczuć moment na wrzucenie tegoż warzywa. Tylko nie ważcie się potem rzygać, bo czosnek skutecznie zabija całą frajdę z tego :P
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/f/f734df92-5a5c-41ea-8a36-8ae93de314c4/mem.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250704%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250704T073002Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=f6242e3a22b2a7a1b09ff3446714f5a8d437a4473d3eb815fbd2241279caea01)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/k0lumbijska_marynarka_wojenna.jpg)
Bezzałogowa łódź z internetem od Muska. Kartele coraz bardziej „smart”
Kolumbijskie służby wiele już widziały, ale ich ostatnie odkrycie zaskoczyło nawet weteranów walki z kartelami narkotykowymi. Marynarka wojenna tego kraju po raz pierwszy zatrzymała półzanurzalną, zdalnie sterowaną łódź do przemytu narkotyków. Jednostka była połączona z internetem przez system Starlink należący do Elona Muska.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/edna.jpg)
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny
Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.