Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
Call me Mr. Sandman, I'm sellin' all these hoes dreams
1. Czy stosunkowo krótka stymulacja MDMA wskazuje na to, że w pixach nie ma fety, czy może to być jakaś podróba oryginału? Jaki jest ogólnie sposób na to, żeby mieć więcej energii na melanżu po groszkach? Zwiększyć dawkę?
2. Czy to normalne, że faza trwa dość krótko - około 3-4 h? Jeśli zarzucałem grochy 4 razy w ciągu 2 miesięcy i następny raz planuje na sylwestra, powinienem zwiększyć swoją dawkę początkową w celu wydłużenia bomby, czy też chodzi raczej o dorzucenie w odpowiednim momencie?
faza wlasnie tyle trwa, i możesz dorzucać po pół pierwszej dawki , ale max 1-2 razy bo i tak strasznie szybko przestaje działać
nie mieszaj z feta, bo raz to gowno nie narkotyk a dwa tylko zjebe bedziesz miał na drugi dzien
co do dawki to jak piguły sa powyżej 150 mg to nigdy nie bierz wiecej niż jedna! dorzucić zawsze możesz, a za duża dawka jest mocno przyjemna, ale strasznie przypalowa i ogólnie głupota
jak chcesz długa (8h) mocno stymulująca i lepsza fazę ogólnie to bys musiał MDA spróbować
Call me Mr. Sandman, I'm sellin' all these hoes dreams
Call me Mr. Sandman, I'm sellin' all these hoes dreams
http://www.saferparty.ch/tl_files/image ... 6_Dove.pdf
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Naukowcy ostrzegają: „pożycza energię” kosztem nocnej regeneracji i napędza błędne koło
Kofeina wpływa na jakość nocnego wypoczynku i może skracać sen lub utrudniać zasypianie - wynika z badań. Jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej czuwającego mózgu – oceniła ekspert prof. Donata Kurpas.
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.
Po zjedzeniu tego grzyba zaczniesz widzieć „malutkich ludzi”. A nawet nie zawiera psychodelików
Wyobraź sobie, że po zjedzeniu dziko rosnącego grzyba nagle zaczynasz dostrzegać wokół siebie… miniaturowe postaci. To jednak nie wina znanych substancji psychodelicznych – przypadek Lanmaoa asiatica całkowicie przeczy chemicznej logice.