Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
szukamczegos pisze:Jest mozliwosc aplikowania koksu iv? Jesli tak, to ile?
Uwwaga, jednak jeśli masz zamiar walić "koks" za 150pln po kabciochach to lepiej odpuść w chuj. Znajdź wpierw sensowny produkt i dopiero spróbuj, bo tak to przyjmiesz mefedron, lidokaine/benzokaine, trochę fety i kto wie co jeszcze.
Jak jestes z warszawy to daj znać, przedstawimy się. ;]
http://www.geekweek.pl/aktualnosci/1055 ... od-kokainy
Kupiony dzisiaj gram
Puder smierdzi nie wiem jakby octem. Na dziaslo mala grudka i znieczula.wszedl po. Okolo 10 minutach zadnego bolu podczas snifu kreska 50 mg okolo wypierdala na poltora godziny cena 80 euro. Bialutenki puderek z malutki grudkami ktore sie rozpadaja pod kartka.
Przezarry jesten rckami i juz nie wie. Dzialac dziala po splywie mam cale gardlo znieczulone, czy to jest koks ?
Mysle ze tak , jakby ktos zdiagnozowal bylbym wdzieczny. Bo zrodlo niepewne :)
Ale wyjebablo czuc dopamine jak sie wylewa ze mnie xd
Zrenice mikro male i bardzo dobry szczesliwy humor xd
Mikro źrenice po kokainie?
Bigaffe1990 pisze:Przezarry jesten rckami i juz nie wie. Dzialac dziala po splywie mam cale gardlo znieczulone, czy to jest koks ?
Moim zdaniem nie ma zjazdu po fishscale, chociaż mnie często bolał brzuch najprawdopodobniej od dodatku inozytolu (substancji do odrobaczania - nieaktywny wypełniacz). Nawet po takiej ilości jak 500mg potrafiłem mieć dyskomfort w brzuchu.
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Mnisi szmuglowali narkotyki. Ukryli je za fałszywymi ściankami
22 buddyjskich mnichów zostało aresztowanych na międzynarodowym lotnisku w Kolombo w Sri Lance. W ich bagażach znaleziono łącznie około 110 kilogramów marihuany.
MZ: Nielegalna marihuana i legalny alkohol to balans pomiędzy zdrowiem publicznym, a innymi dziedzi
Do Ministerstwa Zdrowia trafiło zapytanie „Czy Ministerstwo uznaje, że alkohol jest substancją mniej szkodliwą niż marihuana? Czy też uznaje, że poziom szkodliwości nie jest jedynym kryterium regulacyjnym? A jeśli tak to jakie są te kryteria?”. Autor zapytania chciał się w ten sposób dowiedzieć, z czego faktycznie wynika status prawy marihuany w kontekście statusu alkoholu. W odpowiedzi resort zdrowia wyjaśnił w jaki sposób ocenia się szkodliwość danej substancji oraz przyznał, że szkodliwość używania konopi jest znacznie mniejsza od szkodliwości alkoholu i to na każdym polu – zarówno w przypadku wpływu bezpośrednio na użytkownika ale także na społeczeństwo. MZ w swoim piśmie przyznaje też, że nie o zdrowie publiczne tu chodzi. Oto więcej informacji.
Tak kawa wpływa na emocje. Badacze: efekt nawet bez kofeiny
Kawa nie działa wyłącznie przez kofeinę – i nie tylko „pobudza”. Nowe badanie opublikowane w prestiżowym czasopiśmie Nature Communications pokazuje, że regularne picie kawy zmienia skład bakterii jelitowych, wpływa na metabolizm, a także emocje i zachowanie. Co ważne, część tych efektów utrzymuje się nawet wtedy, gdy sięgamy po kawę bezkofeinową.kawa, badania naukowe, publikacje3 naukowe
