Tylko nie bierz za dużo kasy i kartę płatniczą zostaw w domu bo wszystko przejesz :D
Nozer pisze:Koko chujowe w chuj. Mef jest i jest ok.
Masz na myśli, że gejostwo załatwia ? czy są tam odpowiednie osoby co pomogą z Mateuszem ?
"Uuuuh, yea-e-yeah!" ~ Robert Plant
Pisząc na hexankova@yahoo.com, masz pewność, że odczytam wiadomość/odpiszę.
Hexe, to jest koko zmieszane z mefem i lidokaina. Magia proporcji.
Od zawsze sprzedają to samo: koko i mefa - ani jedno ani drugie koło żadnej z tych substancji nawet nie stało.
To mieszanki wszystkiego co obecnie legalne. A ceny 100 za gram mefa i 150 za pół koko (kiedys i to i to było po 100 za g) to śmiech na sali.
Do tego uważajcie, bo policja tam często wchodzi i poluje na osoby z własnym towarem. Jak ciagniecie klubowe to nie macie się czym przejmować.
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
"Pamiątka" z Tajlandii. Portugalczyk wpadł na warszawskim lotnisku
24 kg marihuany miał w swojej walizce Portugalczyk, zatrzymany na lotnisku Chopina w Warszawie. W bagażu 22-latka, który przyleciał z Bangkoku w Tajlandii, znaleziono 42 paczki suszu, których wartość na czarnym rynku oszacowano na niemal 1,2 mln zł. Mężczyźnie grozi grzywna i od 3 do 20 lat więzienia.
USA: Donald Trump usunie marihuanę z listy najcięższych narkotyków?
Stało się to, o czym spekulowano od miesięcy. Donald Trump, mimo oporu konserwatywnego skrzydła własnej partii, ma sfinalizować proces reklasyfikacji marihuany. Konopie mają trafić z surowego Wykazu I (gdzie są traktowane na równi z heroiną) do łagodniejszego Wykazu III substancji kontrolowanych.
Maroko stawia na legalne konopie. Ulga dla tysięcy farmerów
Największy na świecie producent konopi indyjskich stawia na legalizację upraw. Po dekadach działania w cieniu, rolnicy z regionu Rif mogą wreszcie pracować bez obaw o aresztowanie. Legalizacja przynosi nowe możliwości, ale też wyzwania — nielegalny rynek wciąż ma się dobrze, a rolnicy narzekają na problemy z wypłatami za plony.