Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 79 / 5 / 0
2-(N-metoksy-N-metyloamino)-1-(2-metoksyfenylo)propan-1-on

Witam,

nie wiedziałem gdzie taki wątek umieścić ponieważ nie mogłem znaleźć o tym żadnych informacji. Znajomy ostatniego czasu coś wspominał o bardzo dobrym zamienniku 4mec( i podobnych substancij) który ma wejść po delegalizacji na nasz rynek. Niby nazwy się to DOMC. Jest niby porównywalne do 4mmc. Słyszał coś ktoś o tym ? Nie wiem czy można zamieszczać fotki do substancji jak coś proszę moderatora o usunięcie fotki substancji.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 19 kwietnia 2014 przez koljaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 438 / 6 / 0
Nie słyszalem jeszcze przenigdy o takim związku .
Albo chwyt marketingowy , albo jakiś dziwotwór orto-dimetylo-metkatynon ;)
We were young souls
on the junk-yard
now we are stunned minds
full of junk-goods


. Primum non nocere
  • 19 / 2 / 0
Znalazłem wzór tego bk:

2-(Methoxy-methyl-amino)-1-(2-methoxy-phenyl)-propan-1-one
http://i.imgur.com/lnu0sW5.jpg

Więcej info o związku na http://www.bluelight.org/vb/threads/719 ... opan-1-one
  • 48 / / 0
bumpuje temat

ktoś coś testował?
  • 143 / 5 / 0
Czy to jest legalne?
"Prob­le­mem nie jest to że zażywasz nar­ko­tyki, up­ra­wiasz ha­zard, oglądasz te­lewizję, czy grasz na kom­pu­terze. Prob­lem jest kiedy już mu­sisz to robić." :old:
  • 1674 / 106 / 0
pojawilo sie poza granicami PL/
moze ktos cos ?
Uwaga! Użytkownik randomuser118 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 71 / 5 / 0
Jest u jednego europejskiego vendora, miał ktoś styczność??
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Marihuana wpływa na chorych odwrotnie niż na zdrowych. Jest nadzieja na nową terapię?

Używanie konopi indyjskich wiąże się z łagodniejszymi objawami choroby afektywnej dwubiegunowej (ChAD) – wynika z badań opublikowanych na łamach „Translational Psychiatry”. Okazuje się, że na osoby z ChAD konopie mogą wpływać odwrotnie niż na osoby zdrowe. Autorzy badań przestrzegają jednak przed wyciąganiem zbyt daleko idących wniosków (czyli na przykład przez zalecaniem chorym stosowania konopi). Mimo to w ich ocenie uzyskane wyniki powinny stanowić przyczynek do dalszych, zakrojonych na szerszą skalę, analiz.

[img]
CBŚP zlikwidowało kolejne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono narkotyki o wartości ponad 28 mln

Funkcjonariusze CBŚP, przy wsparciu policjantów z KPP w Śremie, zlikwidowali na terenie powiatu śremskiego nielegalne laboratorium klofedronu. Zatrzymano dwóch podejrzanych i zabezpieczono znaczne ilości niebezpiecznych substancji.

[img]
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży

Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.