uprawa konopi w kulturach wodnych
Zablokowany
Posty: 13 • Strona 1 z 2
  • 9 / / 0
Grover69 wita i pozdrawia tych dla których M J jest hitem ponadczasowym.

Mam plana w odległej ..przyszłości..zmontować growrom na 120 plancików. Materię do przeprowadzenia procesu pod nadzorem własnym dostarcze ze źródła jak to mówi bogdan, bankowy. na miejsce "przeznaczenia" dotrze nienaruszona. Wszystko gładko i biało wokół nad głową 10 hapsików(na zdrowie głos z boku:)) higrometr i termometr bedą obecni i sprawni do działania, nie obędzie sie bez pojemników wiekszych z dziórkami na sieć odpływową, i mniejszych z sitem na dnie w nich keramzyt róznego formatu. Do tego sieć podlewająca, zasilana przez pompe akwarystyczno-oczkowodną do brudnej wody. i tak mając podstawy pytam was o nawozy dobre i nierujnujące pozatym co ważne odmiany! jakie mozecie mi zaproponować. Prosze o to by nie pisać tylko : wydaje mi sie ze ta ale nie jestem pewny. Sprawdzone i zadawalające ... takie optimum miedzy how much(ile) a Quality(jakość) bo zdecydować sie nie moge a wysztkiego nie znam ... dopiero raczkuje jesli chodzi o poznawanie tego jakże pięknego kolorowego i pachnącego ogrodu. Przewiózł mnie nie jeden raz WR biały nosorożec, można zawsze sie do tego odnieść porównać. WW tesh znam .

Dzieki. Bacik for all peacemakers
  • 9 / / 0
koszty podam jak skoncze liczyc. moze sie komus przyda. wiem ze pastunie bedą 360eur kosztowac. moze jakies bonusy dostane.
  • 9 / / 0
Strychu jest wielki ..... dam rade bez efektow specjalnych
  • 459 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Rastuch »
Strychu jest wielki, Strychu jest zły... Strychu ma bardzo ostre kły!
Paprika Korps - "Magnetofon"

Album "Magnetofon" nagrany w studio "Punkt G" w Giebułtowie w 2007 roku. Tym razem, muzycy opolskiej grupy, zapraszają słuchacza do krainy zwodniczo melancholijnych melodii na dzikie rodeo po pograniczu nieustępliwego rytmu i onirycznej pulsacji.
Nagranie: Artur Gasik, Jarek "Smoku" Smak
Miksy: Jarek "Smoku" Smak, Mariusz "Activator" Dziurawiec w Studio "As One"
  • 9 / / 0
za sprawą LeonardoD. znalazł sie temat w odpowiednim miejscu. mozna kontynuować wątek hydrogrodu.

postaram sie tu dobrac takie odmiany które beda pasować jesli to mozliwe optymalnie pod hydro. A jak wyjdzie sie zobobaczy :rolleyes:

w tym przypadku wybieram 4x30(3x10)

ODMIANY TO B52,PPP,CHRYSTAL,I JESZCZE COS ...MOZE ktoś zasugeruje jaka bedzie dobra
  • 1736 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mr.LaTacha »
nie ma problemu.


Co do odmian to wiele osób wybiera pod komercyjne uprawy odmiane Mazar!
NL#5 tez by sie nadawało.
PPP - to bym odpuścił
Chrystal niby git.
Shit - jest taka odmiana sprzedawana przez Mr. Nice chyba i tez jest to niezła odmianka komercyjna.

Ogólnie chodzi o maksymalny plon przy średniej jakości, odpowiednim wyglądzie i zapachu, sotsunkowo krótkim okresem kwitnienia w porównaniu do plonu oraz powinien to byc mix sativa-indica z przewagą indyjki - takie powinno byc idealne ziolo komercyjne moim zdaniem.


Jeśli uprawa ma pobierać dużą moc (w porownaniu z moca jaka teraz zuzywasz) to radze zarejestrowanie firmy, coś w tym stylu bo oficjalnie niby oni gówno maja do tweoich wysokich rachunków, ale nigdy nie wiadomo.
Złodziejstwo (chodzi o "podbieranie" prądu) w ogóle odpada bo za takie coś wpada każda uprawa. Wystarczy zobaczyc w necie na czym gro upraw złapali.

Pozdro
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 9 / / 0
"z sercem na ramieniu biegniemy do celu" nie jest tak? pyta grover rastabrat

co do odmian nie bardzo znam shit i mazar (gdzie w amsterdamie skołować) jakis adres banku albo sklepu z pamiątkami bo właśnie tam się wybieram.

A co do optimum to dla mnie wazne jest aby było maxduzo+maxjakość=zadowolenie mniej istotne jak szybko kwitnie bo jak jush lece z tym to 2-3 tygodnie nie maja aż tak wielkiego znaczenia. istotne jest aby topy były puszyste w miare zbite(z takich kulek jeśli wiesz o co chodzi) Whrh taki był tylko krótki squbaniec niecałe 90cm po przcięciu. Z 5 w donicach mialem 4 fem ale jeden zbyt wczesnie na outa dalem i padł:( prawie plakałem bo najlepsza poszła ah te bledy. i tak z 3 było ok 170. nie wiem czy zle czy dobrze ale zadowolony byłem jakis czas i teraz pragnę aby taka moc ten pokrój i kształt, i coby wieksza była bo wiem ze z hydro wyjdzie lepiej i szybciej no i moze bedzie wyzej(więcej)
  • 9 / / 0
i tak po zapoznaniu sie z wieloma stronkami, porównaniu cen i jakości nie moge stwierdzic jednoznacznie która najlepsza. mój wybór padł na "NLxSkunk#1" z Ceres Seeds banku, "Super Skunk" z Nirvany, "Shit" z Mr. Nice Seeds . I ta trójca bedzie stanowić 90% calej komerchy. Pozostałe 10% :) wykozystam na ciekawostki ktore moze uda mi się wyrwać po 1-2 pesteczki. (oby) Co mnie zaciekawiło? "NYC Diesel G13 Haze" i "Amethyst bud" z Soma seeds, "Wonder Woman" fem z nirvany, "Jack Herrer" z Sensi seeds, "Blueberry" fem z Dutch Passion.
  • 1736 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mr.LaTacha »
Ceres Seeds Bank - nie znam, szczeże mówiąc pierwsze słyszę więc jeśli nie jesteś pewien co do dobrej jakości tego breedera to sobie go odpuść.
Super Skunk z Nirvany - też sobie odpuść chyba lepiej
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 4 / / 0
10 hpsów?
Nieprzeczytany post autor: spook »
planujesz aż 10 hpsów nad 120 plantami?
ja tez noszę się z zamiarem budowy room'u pod 120 ale planowałem 3-4 żarówki po 400-600 W każda..za cienko??
z resztą jeden post wyżej napisałem o wszytskim.
pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
Zablokowany
Posty: 13 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.