Piszcie o wmiare merytorycznych przypuszczeniach jaki i o doswiadczniach.
[pierwsza opcja]
Jesli bierzesz AURORIX na jaks depreche i chcesz np sobie poprawic humor zarzucajac dropsa to wszystko jasne tylko wez pod uwage ze jak impreza czy gdziekolwiek to zjesz juz sie zakonczy i swierdzisz ze bylo wtedy zajebiscie a teraz jest szaro i juz w ogole lipa i zaczniesz lapas dola to wyskocz gdzies z jakimis zabawnymi znajomymi i to od razu pomaga przynajmniej mnie :-) Styka ze zobacze sie z jednym takim zrytym kolesiem wypijemy jedno piwo potoczymy beke z glupot i od razu jest lepiej nawet jak 8h wczesniej zjechalem na baze i spalem 4h :-)
[druga opcja]
Do AURORIX'u napewno browara pic nie mozesz ale najbezpieczniej by sie chyba bylo spalic jakims dobrym ziolkiem w doborowym towarzystwie oczywiscie. Mam takiego kolege z Plonska ktory bierze antydepresanty ale juz nie mg tylko w gramach tak ze przez to wolno mowi i poziom IQ mu spadl o 20 chyba i mowi ze wqrwia go to ze nie moze pic ale do palenia nie ma zadnych przeciwwskazan i chyba zacznie :-)
I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/uber-eats.jpg)
Kurier Uber Eats myślał, że wiezie burrito. W środku była marihuana
Wyobraź sobie, że realizujesz zwykłe zamówienie jako kurier. Odbierasz paczkę z jedzeniem i ruszasz w drogę. Nagle czujesz dziwny, bardzo intensywny zapach marihuany. Dokładnie to spotkało kuriera Uber Eats w New Jersey, który zamiast meksykańskiego przysmaku, nieświadomie transportował zioło.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/amnesia_ibiza.jpg)
Największa europejska imprezownia tonie. Karetki błagają o pomoc – jeżdżą tylko do nocnych klubów
Ibiza – symbol beztroskiej zabawy, dźwięków techno i drinków za 25 euro – pęka w szwach. Ale, co ciekawe, nie z powodu tłumu turystów. Pęka system ratownictwa medycznego. Jak podaje lokalny związek zawodowy służby zdrowia, nawet jedna trzecia wszystkich interwencji karetek dotyczy klubów nocnych, gdzie dochodzi do… „bad tripów” po wiadomych zakazanych używkach.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotyki-cbsp-30062025-768x376.jpg)
Rozbita grupa narkotykowa. Marcin K. odpowie za handel heroiną i kokainą wartą miliony
Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku stanie mężczyzna oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się międzynarodowym obrotem heroiną i kokainą oraz praniem pieniędzy. Śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, prowadzili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Gdańsku.