Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
Przy czym pamietaj o krzyzowej tolerce
+ zajebiście przyjemne ciary na ciele, zwłaszcza na głowie - uczucie jakby włosy stawały dęba dosłownie (i to naprawdę dość mocno nasilone, dziwne, ale przyjemne uczucie, wręcz w pewnym stopniu - minimalnie - porównywanie do tego prądu w głowie po dobrych pigulach na MDMA, zaznaczam - minimalne). Głównie w momencie wejścia, ale nie tylko - trwają przez większą część pojedynczego zarzucenia, im bliżej końca, tym bardziej słabną wiadomo.
Ogółem "same plusy", a w mixie z czymś typowo euforycznym to już w ogóle rozpierdol (zmieszałem sporo 4cmc i sporo 2fa w jednym podaniu p.o). Co prawda kołotanie serca wjechało na pełnej, ale to raczej przez nierozsądne dawki, a nie przez sam mix, po uspokojeniu serca benzo i przewietrzeniu się przeżywałem top pizdę miesiąca. Z gblem też fajnie się mixuje - na tyle fajnie, że po jednym spróbowaniu skończyłem ze 3 tygodnie później. Nie mam porównania z 4FMA bo nie testowałem jeszcze, więc nie wiem co lepsze, ale zdecydowanie przynajmniej mogę polecić 2-FA. Jak na dzisiejsze "rc standardy" to jedna z lepszych pozycji, ale ogólnie to jak Eliot wyżej napisał jak gustujesz w "typowym wypierdalaczu" to nawet do tego nie podchodź. Jest w chuj przyjemnie, stymuluje, ale umiarkowanie. Działanie po oralu takie naprawdę wyczuwalne około 3h, później słabiej, całość zamyka się tak w 4.
bardziej gadatliwy, jest milej
laduje sie duzo wolniej i spokojniej
nie laduj tego razem
4fma bardziej ser niz dop
nowsze sorty bardziej leniwia, ale i daja lekki spid
czyli ani nie wysiedzisz ani zbyt nie chce Ci sie dzialac
reasumujac
jesli gustujesz w pirolidykach mozesz byc zawiedziony
ja jednak uzywalem tego np do pracy/knajpy i bylo na;prawde git
pamietaj, ze jak przegniesz to nie odczujesz tego mocno, ale pare godzin bez snu pewne
wlasnie dla mnie plusem dopracy bylo to, ze nie wywalalo w kosmos jak czesc stimow i moglem normalnie isc do ludzi
nie daj sie zwiesc "lekkiemu" profilowi dzialania. jak 2fa pokazuje kly jest juz za pozno. za duzo w miksie czy za duza dawka to nic milego. klepotanie serca, drgawki miesni itd
Z tych rzeczy, o których mowa wcześniej to raz, nie jednocześnie, ale w jeden dzień brałem hexen i 2fa. Niby odstępy czasowe zachowane, ale też serce dawało mi żółtą kartkę, dlatego lepiej zdecydować się na jeden środek, który najbardziej zadowoli pod względem oczekiwań i nie bawić się w ulepszanie, bo przedobrzyć jest bardzo łatwo (patrz przykład kilka linijek wyżej :wall: ).
Dlatego grzecznie, ja akurat jestem niezniszczalnym masochistą, ale też niezbyt rozsądny, nie każdy mógłby mieć takiego farta. :finger:
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/d/d8f39210-33b2-4f01-9eb3-3087107f1815/xanax_for_weed_withdrawal.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250811%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250811T094202Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=9ff83cd6a51bdd193be8dcc083148e2f77b0d6b95966a78ba8428345ab767913)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cocaine-rotting-hides.ee7f25.jpg)
Zatrzymano oficera żandarmerii który kierował gangiem handlującym heroiną!
Policja w Portugalii zarekwirowała 1,5 tony kokainy od międzynarodowej grupy przestępczej, którą kierował kapitan żandarmerii z Porto.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/76-25649_g.jpg)
19-latek po narkotykach zadzwonił na policję. Wydawało mu się, że ktoś chce się włamać do jego domu
Rudzcy policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań w Wirku ujawnili marihuanę i metamfetaminę. 19-letni rudzianin został zatrzymany, usłyszał zarzut posiadania narkotyków i objęto go policyjnym dozorem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/pippismoking.jpg)
Legalizacja marihuany a młodzież: Nowy raport z USA obala mity
Czy legalizacja marihuany dla dorosłych sprawi, że nastolatki zaczną masowo po nią sięgać? To jeden z najczęstszych argumentów przeciwników zmian w prawie. Najnowszy, obszerny raport federalny ze Stanów Zjednoczonych pokazuje coś zupełnie innego. Użycie marihuany przez młodzież nie tylko nie rośnie, ale w niektórych grupach nawet spada. Czas przyjrzeć się faktom.