Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
Jak Ci smak aż tak przeszkadza, to się na Tussidex przerzuć.
Mi osobiście gorzki posmak Acodinu nie przeszkadza. Ba! Lubie go ^_^
pilleater pisze: Zbyszko 3 cytryny - taki napój w sklepie. Domowe sposoby 0,5 litra zimnej herbaty nie zamocnej z dużą wręcz zajebiście dużą ilościa cytryny. Ja preferuję bez cukru ale jak kto woli. Ile razy to jeszcze trzeba będzie napisać. Cytryna łagodzi nudności. Testowane na ludziach w większości przypadków DZIAŁA
a że z kumplem mówimy na kwasa "cytryna" przy ludziach mniej obeznanych w temacie to jakoś ta sytuacja w sklepie mnie rozśmieszyła :-) szkoda że nie mają kwasika w sklepach pod ladą ^_^
warn - ćwiczyć pisanie można na dowolnym edytorze tekstu - Wendrowycz
lechu91 pisze: Jestem przekonany, że postępując zgodnie z dxm faq(czyli zapodając 1 tabletkę co minute) nikt nie będzie wymiotować(tzn przynajmniej ja tak mam ).
Ale mi też zbrzydł gorzki smak acodinu...
Albo sie przerzucę na tussi, albo kupie te kapsułki w aptece, będę kruszyć tabletki i wkładać do kapsułek.
Pozdrawiam
Ja umrę
Ja umrę...
Great depression
Pruboj
Tussidex ma zalete - nie czuć smaku. Wady też ma, ja widzę dwie. Pierwsza bardziej okrutna, duże rozmiary. Druga, wypełniacze. Ale to tam chuj, chce sie ćpać to sie nie patrzy ;]
Jak ktoś ma ochote na experyment, polecam 30 wsypać do pudełka na klisze albo do zapalek, wtranżolić wszystkie in one time, zapić duuużą ilością zimnego napoju (nie)gazowanego z cytryną. Wstawiłem (nie) bo to zależy od gustu :)
Osobiście żygałem dwa razy po DXM, raz przez wódke a raz przez też jakiś alkohol w sumie nie pamiętam co. Salut, ide spac :) Nawet ja czasem śpie.
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.
83-latce z alzheimerem podano psychodelik. Niezwykła reakcja organizmu
Po jednorazowym podaniu wysokiej dawki psylocybiny 83-letnia pacjentka z ciężką chorobą Alzheimera, mówiąca dotąd głównie monosylabami, zaczęła inicjować rozmowę. Lekarze zauważyli też inne oznaki poprawy, a przypadek opisano w „Frontiers in Neuroscience” - uznanym, interdyscyplinarnym czasopiśmie naukowych poświęconym neurobiologii.
ONZ alarmuje: rekordowa liczba osób zażywa narkotyki
Światowy Raport ONZ o narkotykach pokazuje, że konsumpcja narkotyków na świecie osiągnęła najwyższy poziom w historii dostępnych pomiarów. UNODC ostrzega, że coraz większym zagrożeniem stają się syntetyczne opioidy, w tym fentanyle i nitazeny, a liczba nowych substancji psychoaktywnych stale rośnie. Eksperci podkreślają, że rozwój rynku narkotykowego zwiększa ryzyko dla zdrowia publicznego i utrudnia skuteczne leczenie osób uzależnionych.
