Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 258 / 2 / 0
25I-NBF
Nieprzeczytany post autor: davidb1 »
[ external image ]

25I-NBF (2C-I-NBF, NBF-2C-I, Cimbi-21) is a derivative of the phenethylamine hallucinogen 2C-I, which acts as a highly potent partial agonist for the human 5-HT2A receptor.[1][2] It has been studied in its 11C radiolabelled form as a potential ligand for mapping the distribution of 5-HT2A receptors in the brain, using positron emission tomography (PET).[3]
https://en.wikipedia.org/wiki/25I-NBF

Zakładam temat bezpośrednio o substancji 25I-NBF co by nie zaśmiecać innych wątków

Zapraszam do dyskusji i proszę o opinie (dawkowanie, sposoby administracji etc.)!
You Are What You Use...!
Arylcyclohex = Two Steps From Hell
  • 7 / / 0
Dawki 5mg na blotterze wykonanym z chusteczki- brak efektów, jedynie cierpkość na języku. Odświeżę informacje na forach, może ktoś coś wyciągnął z tej subs. i jeszcze raz mógłbym ją przetestować.
Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
  • 203 / 6 / 0
Substancja zażywana w dawkach 25mg[-/+ (5mg)] drogą i.n jest aktywna, bardzo przyjemna, coś na granicy lekkiego psychodelika i empatogena, bodyload, podbicie kolorów (I innych subtelnych odczuć zmysłowych) charakterystyczna dla psychodelicznych fenylo, wrażenia umysłowe przypominające raczej empatogeny z grupy apxx, euforia, empatia itp, myślę, że w wyższych dawkach może mieć bardziej psychodeliczne, drapieżne właściwości, w każdym razie doniesienia o jej nieaktywności są bezpodstawne i wynikają ze (zrozumiałej) ostrożności badaczy
  • 7 / / 0
Roztwór tej substancji w spirytusie, samo odparowanie nie wystarczy (zauważyłem straty w innej substancji, gdy odparowywałem roztwór, straty około 80%), więc jak przygotować takowy do podania i.m.? (ofc. wiem, że nie wolno podawać spirytu, chodzi jedynie o techniczny sposób oddzielenia tych subs.) :finger:
Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
  • 95 / 8 / 0
Jak wypada porównanie działania, odczuć do 25I-NBOMe / 25B-NBOMe ? Niektórzy w necie wypowiadali się, że właściwie nie do odróżnienia. Byłbym wielce rad, ale czy faktycznie tak jest?
Owoc żywota Twojego je ZUS.
  • 44 / 8 / 0
a ja słyszałem że jest zupełnie nieaktywne, nawet w dużych dawakch aale w przypadku [CUT] czyli jednego źródła.

Nie podajemy tutaj nazw vendorów- tur3k
  • 6 / / 0
Czy ktoś testował 25I-NBF?
Chodzi mi o rzetelną opinię w dawkowaniu oralnym.
Bo z tego co badam temat, to opinie są skrajnie różne - jedni mówią: Niedziała, nieaktywne - a inni twierdzą Działa, podobne do 25x-NBOMe
Jak to jest w końcu z Panem NBF? :)
  • 203 / 6 / 0
Działa, ale nie w dawkach w okolicy 1mg a 20
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Marihuana tylko na receptę. Tajlandia zmienia politykę dotyczącą "miękkich" narkotyków

Marihuana w Tajlandii jest dostępna już tylko na receptę; w życie wszedł dekret zmieniający wprowadzone trzy lata wcześniej liberalne zasady sprzedaży specyfiku - podała w piątek agencja AP, przypominając, że Tajlandia była pierwszym azjatyckim państwem, które zdekryminalizowało obrót marihuaną.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.

[img]
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny

Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.