Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
> nie ma tolerki wyrobionej
Na ten specyfik już raczej nikt sobie tolerki nie wyrobi :wall:
Belian pisze:Też po BFie macie problemy ze wzrokiem? Przy paleniu i podaniu iv nigdy nie miałem takiego problemu, ale wczoraj pierwszy raz wąchałem i po kilku węgorzykach zacząłem mieć problemy ze skupieniem wzroku w jednym miejscu, od ostatniego dorzucenia minęło już ponad 8 godzin a nadal mam lekkie problemy ze skupieniem wzroku.
Jedynie przy wyższych dawkach tramalu mam ten sam problem, można jakoś temu zaradzić czy taka magia opio?
GruntToZiemia pisze:Czemu takie wnioski? Tak działa BF jak się go przysadzi w odpowiedniej dawce (a przynajmniej 4-F-BF tak działa, bo tylko jego testowałem w dużych dawkach), rozwalona motoryka, rozmyty wzrok (chuja widać), gorąco jak cholera. Ogólnie blottery to śliska sprawa na pierwszy raz, bo jak nie masz doświadczenia wcześniejszego, to nie wiesz, czy dla Ciebie 3 mg to dużo czy mało.
Cóż, sprawa nabrała nieoczekiwanego obrotu, mianowicie okazało się, że pomyliłem blottery nbome'a z BF'em
Resztę chyba nietrudno wyjaśnić, psajko jest tak sugestywnym narzędziem do mindfucku i braku logicznego myślenia, że autosugestia pt. przedawkowałem BF'a poszła jak nósz w masło. Cóż rzecz, a to Ci dopiero historia. Dobrze, że akurat wysrałem się z całej serotoniny parę dni wcześniej, bo byłby soczystszy bad trip
Musiałbyś mieć jakiś rozpuszczalnik, w którym jedna substancja się rozpuszcza a druga nie i w ten sposób je rozdzielić. Może ktoś kto się bardziej zna na chemii ci coś poradzi. Bez tego zostaje ci nos albo dupa.
Ponieważ jest to taka rozcierka, jaka jest, to podejrzewam, że bf jest w postaci soli, bo taka postać jaką posiadasz jest przeznaczona głownie do podania i.v lub do sniff'a, bo sól dobrze rozpuszcza sie w wodzie.
Trzeba by w takiej sytuacji najpierw zredukować B-F do wolnego związku i oddzielić od mieszaniny poreakcyjnej. Da się to zrobić, tylko podstawą jest posiadanie precyzyjnej wagi, by dobrze dobrać proporcję substratów. Trzeba też b. dokładnie znać zawartość B-F w rozcierce, czy jest to 1:90 czy np. 1:110.
God Fuck USA
Prawica jest bardziej odrażająca od obrzyganej :kotz: , psiej kupy leżącej na trotuarze.
PiS-ory brudne liżą wory, a Kukizowcy i narodowcy pałają miłością do cipy owcy.
KORWiN vs. Nowoczesna: bitwa dwóch gówien w sedesie.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/b/b4ff22b3-bc93-43d4-bf78-85f2b72aec8b/20231019_020539.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250811%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250811T192702Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=fdd3633a4a51d7919fe8a9e3efe7aa7202aec004045d85db3da9ab442467d412)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cocaine-rotting-hides.ee7f25.jpg)
Zatrzymano oficera żandarmerii który kierował gangiem handlującym heroiną!
Policja w Portugalii zarekwirowała 1,5 tony kokainy od międzynarodowej grupy przestępczej, którą kierował kapitan żandarmerii z Porto.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marijuana-smoking_0.jpg)
Palenie marihuany trzykrotnie zwiększa ryzyko raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat
Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego pokazują, że osoby z zaburzeniami związanymi z używaniem marihuany (CUD) mają ponad trzykrotnie wyższe ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat. Związek ten utrzymuje się nawet po uwzględnieniu takich czynników jak palenie tytoniu czy wiek. Wyniki rzucają nowe światło na potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z długotrwałym i intensywnym używaniem konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/betel-c0faedab2ce4409c9a96a39b09b1561b.jpg)
Betel jest używany od co najmniej 4000 lat
Betel to po kofeinie, alkoholu i nikotynie najbardziej popularna używka na świecie. Jest używany od dawna i głęboko zakorzeniony w kulturze Azji. Chociaż żucie betelu wiąże się z zabarwieniem zębów, brak takie zabarwienia nie oznacza, że człowiek betelu nie żuł. Dlatego też stwierdzenie jego użycia w przeszłości wymaga specjalistycznych badań. Taki, jakich podjęli się naukowcy z Tajlandii, Australii i USA.