Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
> nie ma tolerki wyrobionej
Na ten specyfik już raczej nikt sobie tolerki nie wyrobi :wall:
Belian pisze:Też po BFie macie problemy ze wzrokiem? Przy paleniu i podaniu iv nigdy nie miałem takiego problemu, ale wczoraj pierwszy raz wąchałem i po kilku węgorzykach zacząłem mieć problemy ze skupieniem wzroku w jednym miejscu, od ostatniego dorzucenia minęło już ponad 8 godzin a nadal mam lekkie problemy ze skupieniem wzroku.
Jedynie przy wyższych dawkach tramalu mam ten sam problem, można jakoś temu zaradzić czy taka magia opio?
GruntToZiemia pisze:Czemu takie wnioski? Tak działa BF jak się go przysadzi w odpowiedniej dawce (a przynajmniej 4-F-BF tak działa, bo tylko jego testowałem w dużych dawkach), rozwalona motoryka, rozmyty wzrok (chuja widać), gorąco jak cholera. Ogólnie blottery to śliska sprawa na pierwszy raz, bo jak nie masz doświadczenia wcześniejszego, to nie wiesz, czy dla Ciebie 3 mg to dużo czy mało.
Cóż, sprawa nabrała nieoczekiwanego obrotu, mianowicie okazało się, że pomyliłem blottery nbome'a z BF'em
Resztę chyba nietrudno wyjaśnić, psajko jest tak sugestywnym narzędziem do mindfucku i braku logicznego myślenia, że autosugestia pt. przedawkowałem BF'a poszła jak nósz w masło. Cóż rzecz, a to Ci dopiero historia. Dobrze, że akurat wysrałem się z całej serotoniny parę dni wcześniej, bo byłby soczystszy bad trip
Musiałbyś mieć jakiś rozpuszczalnik, w którym jedna substancja się rozpuszcza a druga nie i w ten sposób je rozdzielić. Może ktoś kto się bardziej zna na chemii ci coś poradzi. Bez tego zostaje ci nos albo dupa.
Ponieważ jest to taka rozcierka, jaka jest, to podejrzewam, że bf jest w postaci soli, bo taka postać jaką posiadasz jest przeznaczona głownie do podania i.v lub do sniff'a, bo sól dobrze rozpuszcza sie w wodzie.
Trzeba by w takiej sytuacji najpierw zredukować B-F do wolnego związku i oddzielić od mieszaniny poreakcyjnej. Da się to zrobić, tylko podstawą jest posiadanie precyzyjnej wagi, by dobrze dobrać proporcję substratów. Trzeba też b. dokładnie znać zawartość B-F w rozcierce, czy jest to 1:90 czy np. 1:110.
God Fuck USA
Prawica jest bardziej odrażająca od obrzyganej :kotz: , psiej kupy leżącej na trotuarze.
PiS-ory brudne liżą wory, a Kukizowcy i narodowcy pałają miłością do cipy owcy.
KORWiN vs. Nowoczesna: bitwa dwóch gówien w sedesie.
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Trump uznał fentanyl za broń masowego rażenia. „Używają go, by zabijać Amerykanów”
Prezydent USA Donald Trump podpisał w poniedziałek rozporządzenie uznające fentanyl za broń masowego rażenia. W uzasadnieniu stwierdził, że „wrogowie USA używają go, by zabijać Amerykanów”. Oświadczył zarazem, że rozważa złagodzenie federalnych restrykcji obejmujących marihuanę.
Europa zasypana kokainą. Rekordowy przemyt i miliardowe zyski narkotykowych karteli
Unia Europejska stała się światowym centrum przemytu i konsumpcji kokainy, a rekordowe konfiskaty nie są w stanie zatrzymać fali białego proszku zalewającej kontynent. Jak alarmuje hiszpański dziennik „El Pais”, powołując się na dane światowych i unijnych agencji antynarkotykowych, nigdy wcześniej na świecie nie produkowano ani nie konsumowano tak dużej ilości tego narkotyku. Rynek jest wart miliardy euro, a na granicach UE działa ponad 440 potężnych organizacji przestępczych.
"Pamiątka" z Tajlandii. Portugalczyk wpadł na warszawskim lotnisku
24 kg marihuany miał w swojej walizce Portugalczyk, zatrzymany na lotnisku Chopina w Warszawie. W bagażu 22-latka, który przyleciał z Bangkoku w Tajlandii, znaleziono 42 paczki suszu, których wartość na czarnym rynku oszacowano na niemal 1,2 mln zł. Mężczyźnie grozi grzywna i od 3 do 20 lat więzienia.
